Меса Мира в Житомирській святині
Слава Ісусу Христу! Згідно із традицією Києво-Житомирської дієцезії у Великий Вівторок на Месі Мира зібрались більшість священників із дієцезії, а саме 114 осіб. Вони зібралися із своїм пастирем єпископом Віталієм Кривицьким. В часі Євхаристії священники відновили свої обітниці Богові. В … Читати далі