Згідно нашої харизми, ми як Облати Марії Непорочної, покликані служити вбогим. Це служіння є можливим завдяки вашій молитовній та матеріальній підтримці. Матеріальну підтримку можна надіслати на картку:
Приват Банк 5363542095867215

Харизма – це дар Святого Духа даний спільноті Церкви на дорозі до дому Отця. Таким багатством і даром для будування усієї спільноти віруючих став дар особи святого Євгена де Мазенода, який ведений Святим Духом став отцем великої родини Місіонерів Облатів Непорочної Mарії.

Ким є облат, яка є його тотожність, покликання? Ось питання, які доторкають дійсності харизми. „Євангелізувати вбогих послав мене Господь” – ось гасло нашої чернечої родини. Кожна людина є безцінна в очах Господніх – ціна однієї душі це Кров Ісуса Христа! Ця свідомість безмежної любові Бога, котрий відкупив нас і спас своєю Кров`ю є фундаментом нашого Згромадження. Вбогий, про якого мова в гаслі Згромадження, це в сенсі віри той, який в своєму житті загубив Бога, або ще про нього не чув. До них власне, найбідніших, ми є послані Богом і Церквою.

Взірцем нашого життя є спільнота Апостолів згромаджених навколо Христа, це Він нас згромаджує… Життя у спільноті є однією із найважливіших прикмет облатського покликання. Це у спільноті зростаємо в святості і через неї євангелізуємо. Живучи разом для Бога, залишаємо усе і єднаємося з Богом через обіти: чистоту, вбогість, послух та витривання.

Тим, що на перший погляд відрізняє нас від інших осіб духовних, є облатський Хрест, який носимо на грудях. Хрест є знаком безмежної любові Бога до людини. Хрест, який носимо на грудях , пригадує нам і тим, до котрих ідемо, що Бог є Любов`ю і прагне, щоб кожна людина була спасенна. Це очима Розп`ятого Ісуса, очима повними Його любові, маємо дивитися на світ!

Дуже важливою прикметою нашого Згромадження є місійність. Папа Пій ХІ назвав нас спеціалістами від важких місій. Місійне служіння має два обличчя: проголошування парафіяльних місій та закордонні місії.

З нашим служінням в Церкві є нероздільно пов`язана особа Непорочної Марії. Вона є для нас взірцем і покровителькою. Їй ми в особливий спосіб пожертвувані– “облат” з латинської мови означає пожертвуваний – Місіонери Облати Непорочної Марії.

Ким є облат? Життя не можна замкнути в дефініції… Коли Йоан і Андрій запитали Ісуса: Учителю – де мешкаєш? Ісус не описував їм, але відповів: Ходіть і подивіться (див. Йо 1, 38-39). Отже Прийди і подивися…