![](http://omi.org.ua/wp-content/uploads/2019/07/65706165_1844476329019277_7999135336192016384_n.png)
В тиврівській монашій спільноті та парафії святого Архангела Михаїла подвійне свято. Святкуємо іменини настоятеля монашої спільноти бр. Яна, бажаємо йому Божого благословення та повернення після семи місяців проголошення Євангелії в Канаді о. Віталія. В часі Євхаристії місіонер поділився своїм місійним досвідом запалюючи наші серця прагненням Євангелізації.
Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.