Облати в Гонконзі проходять реколекції.
Місіонери-облати прибули до Гонконгу в 1967 році. Тут керують парафіями та школами. На даний момент монашеський персонал складається з кількох священиків.
У Китаю відбулося встановлення нової ради делегатури облатів у Китаї. На церемонії був присутній провінціал провінції Австралія, до якої належить місія Облатів у Гонконгу. Місіонери з делегатури розпочали щорічні чернечі реколекції.
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/5-3.jpg)
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/4-2.jpg)
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-3.jpg)
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-2.jpg)
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-3.jpg)