У Кокотку (Польща) триває зустріч вищих настоятелів, європейського континенту, Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної. На зустрічі присутні вищі настоятелі з Польщі, Франції, Німеччини, Італії, Ірландії, Бельгії, Скандинавії та інших облатських одиниць.
На зустрічі також присутній настоятель української Делегатури (Управління), о. Віталій Подолян ОМІ. Головною темою зустрічі є реструктуризація в Згромадженні, виклики пов’язані зі зменшенням кількості членів Згромадження на європейському континенті та не тільки.
Отець Віталій, від імені Облатів Марії Непорочної, працюючих в Україні, просив про подальшу підтримку народу України в боротьбі з російською агресією, та усвідомлював про трагедію війни рф з народом України.
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/443823507_468948435660865_2627097150204031836_n-1024x682.jpg)
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/b99c5d19-48a0-4944-9ff1-b8e27f618175-1024x768.jpg)
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_6749-1024x768.jpg)
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_6750-1024x768.jpeg)
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG-20240514-WA0005-1024x575.jpg)