Слава Ісусу Христу!
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/437550914_842594591236641_4433025194654555660_n.jpg)
Час об’єднувати зусиля на спільну перемогу з 23 по 25 квітня відбувся спільний виїзд місіонерів облатів, а саме капеланів ХСП: о. Антона Літвінова ОМІ та о. Богдана Савицького ОМІ із ГО “Християнська служба волонтерів” та Корпус Миротворців ХСП Тиврів .
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/439683049_842595234569910_3621589123986655302_n-1024x564.jpg)
Натомість уже на Донеччині до них доєднався ще один капелан ХСП о. Віктор. Разом їм вдалося, відвідати різні підрозділи на сході України: помолитися, порозмовляти з військовими та передати автомобілі, дрони, та інші потрібні речі для хлопців.
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/439696025_842595021236598_1606762283805426243_n-1024x768.jpg)
Головною метою була духова і матеріальна підтримка наших Захисників.
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/440810766_842595094569924_2635745598844015292_n-1024x559.jpg)
Дякуємо всіх хто долучився до виїзду.
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/440747592_842595224569911_472298292194588811_n-1024x529.jpg)
Дякуємо Богові і продовжуємо молитись за перемогу і кожного нашого Захисника. Слава Україні.
о. Вадим Дорош ОМІ