Слава Ісусу Христу!
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/0-02-05-31d3752f310d9829ecea863cdbcdac12e610e963b5ce6874d2b1dd9d98cd602d_f9c7e506ad13a393.jpg)
Врешті надходить довгоочікуваний травень. Місяць, який є посвячений Матері Божій. В кожному храмі відбуватимуться травневі марійні богослужіння. Уже традиційно розпочинаємо разом святкування перших субот місяця у Тиврові.
Запрошуємо Вас до місця, яке відроджується духово і фізично. Перші суботи місяця це можливість для пребуваючих до Тиврова поломників поглиблювати свою віру, прославляти Бога і Його Непорочну Матір. В цьому році будемо разом з Марією просити Бога перш за все за нашу Батьківщину, про перемогу, справедливий мир, за наших Захисників….
Почуємо різні конференції, проповіді та свідчення священиків
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/0-02-05-9f24bed2d7525a0957bc743919a65d63395231d55329084ddba8ae5292083032_fac3269834b8e8ab-1024x1024.jpg)
Марійні дні з Божою Матір’ю Тиврівською у 2024 р. кожної першої суботи місяця травень-жовтень
11.00 – Конференція
11.45 – Служба Божа
13.00 – Розарій із процесією (на завершення почастунок)
Адреса: Вінницька обл, смт Тиврів, вул Тиверська 18.
Запрошуємо Вас до спільної молитви!
Місіонери Облати Марії Непорочної