Слава Ісусу Христу!
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/426170404_793459562816811_6272772871895201325_n-1024x768.jpg)
В м. Обухові з 6-9 лютого в монастирі Місіонерів Облатів Марії Непорочної, відбувалася формаційна зустріч молодих облатів. У зустрічі взяли участь місіонери облати із Києва, Обухова, Тиврова, Гнівані, Полтави, Чернігова, Львова та Рокитного.
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/427472239_793459909483443_3440962725670206256_n-1024x768.jpg)
Зустріч розпочалася 6 лютого у вечорі із адорації Найсвятіших Дарів. Наступного дня від самого ранку мала для нас лекції с. Тетятна Богословець SSPS. Намість уже від обіду 8 лютого за анімував нашу облатську спільноту о. Бартек Мадейский ОМІ, який є віце провінціялом та відповідає за формування молодих облатів нашої Провінції.
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/427492950_793460042816763_831900511466441448_n-1024x577.jpg)
У часі зустрічі центром кожного дня була Євхаристія. Перщого дня очолив Службу Божу і мав проповдь до нас настоятель Делегатури в Україні о. Віталій Подолян ОМІ, наступних два дні зміцнювали нас словом Божим: о. Бернард Фельдчиковський ОМІ та о. Бартек Мадейский ОМІ. Нашу зустріч проходила в добрій братерській атмосфері, спільній молитві, та спільній рекреації.
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/426135509_793460296150071_4190897356170229016_n-1024x768.jpg)
Важливим мабуть для нас всіх було ділення тим, як ми переживаємо час війни, як виглядає наше служіння у цьому часі, які труднощі переживаємо. Ділення власним досвідом: своїми переживаннями, служінням серед людей, які залишили свої домівки, також і служіння серед військових, оскільки було присутніх 5 капеланів ХСП, які служать в різний спосіб нашим Захисникам, зміцнило нас даючи сили на подальше служіння.
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/426428498_793460252816742_8584482774439448543_n-1024x768.jpg)
Варто сказати, що це перша зустріч молодих місіонерів облатів, які служать в Україні. Дякуємо Богові за цю зустріч, нашим аніматорам та спільноті облатів із Обухова за те, що нас гостинно приймали.