У Обрі (Польща), триває щорічна зустріч настоятелів польської Провінції Місіонерів Облатів Непорочної Марії.
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/421797840_784705313692236_5730404469480431931_n-1024x459.jpg)
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/422610788_784705290358905_7003348870718214691_n-768x1024.jpg)
В цьому місці, між іншим, знаходиться Вища Духовна Семінарія польської Провінції. У зустрічі бере участь також настоятель української Делегатури Місіонерів Облатів Непорочної Марії, котра входить у структуру Польської Провінції. З початку зустрічі відбулися реколекції, котрі виголосив о. Ігнаци Космана з Нєпокалянова. Наступним етапом було ділення настоятелів спільнот з Польщі та окремих одиниць Провінції.
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/422601311_784704953692272_1671020518591888565_n-1024x768.jpg)
На зустрічі окрім настоятелів спільнот з Польщі, також присутні: провінціал з Канади, отець Яцек Носовіч ОМІ, настоятель Делегатури з Брюсселя о. Дамян Копито ОМІ, настоятель скандинавської місії о. Пьотр Пісарек ОМІ з Норвегії та інші настоятелі.
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/422678873_785045326991568_6809377000310354546_n-1024x768.jpg)
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/421774462_784704860358948_3571084270401056569_n-1024x768.jpg)
Настоятель української Делегатури, о. Віталій Подолян ОМІ, який пояснював зібраним настоятелям, на чолі з отцем Провінціалом та його Радою, про теперішню ситуацію в Україні, душпастирську та гуманітарну працю Облатів з української Делегатури, та трагічну ситуацію в Україні, пов’язану з агресією росії проти України.
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/421210293_784704803692287_4986699925172841884_n-1024x768.jpg)
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/422591534_784705207025580_1222107841911547901_n-1024x459.jpg)
Настоятелі з усіх спільнот висловлювали своє співчуття та обіцяли подальшу молитовну та гуманітарну підтримку України.