В суботу 20 січня в парафії Зіслання Святого Духа у Чернігові під час Святої Меси встановлено фігуру св. Михаїла Архангела. Євхаристію очолював єпископ Кам’янець-Поділської дієцезії о. Радослав Змитровіч ОМІ.
Важливою частиною урочистості була також екуменічна молитва за мир в Україні, в якій взяли участь представники духовенства різних християнських кофесій.
Запршуємо до перегляду фотографій.
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/10-1024x576.jpg)
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/9-1024x768.jpg)
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/8-1024x768.jpg)
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/6-768x1024.jpg)
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/5-1024x768.jpg)
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/4-1024x768.jpg)
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/3-1024x768.jpg)
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/2-1024x768.jpg)
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/1-768x1024.jpg)