![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/b954aec1-0abd-42ae-a7af-abb00701c32c.jpeg)
У Римі триває формаційна зустріч нових вищих настоятелів провінцій та делегатур Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної. На зустрічі присутні вищі настоятелі з Польщі, Канади, Франції, Індії, Південої Африки, Шрі Ланки, Намібії, Гаїті, Замбії, Мадагаскару, Гватемали, Болівії та Перу. Присутні також Генеральний Настоятель Згромадження зі своїм заступником та урядом.
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_5757-1024x768.jpeg)
Серед учасників також присутній настоятель Делегатури Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Україні о. Віталій Пололян ОМІ. Кожний з учасників ділився ситуацією спільноти у своїй країні. О. Віталій Подолян ОМІ усвідомлював присутніх про трагічну ситуацію в Україні, пов’язану з агресією Росії проти народу України. О. Віталій виразив вдячність за солідарність Згромадження з Україною та підтримку. Численні вищі настоятелі дякували за можливість почути про правдиву ситуацію народу України та наслідки війни Росії проти України.
Під час зустрічі багато часу присвячується роздумам, в який спосіб можна ще краще служити іншим. У неділю о. Віталій, ще з деякими вищими настоятелями, вирушив на площу св. Петра, щоб доєднатися до молитви з Папою Пимським, та численними вірянами, у намірах миру в Україні та цілому світі
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_5704-768x1024.jpeg)
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_5791-1024x768.jpeg)
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_5846-1024x768.jpeg)
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_5702-1024x768.jpeg)