Провінційна настоятелька філіппінської провінції сестра Лілія Тереза Толентіно (SPC) зі Згромадження сестер св.Павла з Шартр, запросила отця настоятеля Павла Вишковського ОМІ провести 2х годинну конференцію по ZOOM, для цілої провінції.
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/325951104_563105612101125_8275926543026003909_n.jpg)
Загалом в ZOOM був присутній 331 активний акаунт, деякі з яких, були групові. Разом на конференції були присутні більше ніж тисяча людей. Були присутні представники з 35 шкіл, 12 госпіталів, 2 формаційних домів сестер на Філіппінах.
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/325513375_946415226742871_5151820695317675632_n-1024x683.jpg)
Під час цієї конференції отець-настоятель поділився інформацією, щодо актуальної інформації в Україні, розповів як живуть українці в часі війни. Окрім цього розказав про актуальну інформацію з нашим костелом.Така кількість людей- це яскравий доказ того, що по цілому світі люди пам’ятають і моляться за Україну та у справі повернення та збереження костелу. Наприкінці конференції учасники заспівали пісню Your Heart Today Ukraine (Твоє серце сьогодні, Україно) в солідарність з Україною.
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/325989206_574962311206496_6314729642517498345_n-1024x473.jpg)
Коли в нас будуть опускатись руки, пам’ятаймо, що з нами Господь та цілий цивілізований світ І якщо Бог з нами, то хто проти нас Триваймо в молитві та підтримаймо своїм служінням відбудову нашого храму та нашої Батьківщини
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/325971965_914772843211754_3008720642735434301_n.jpg)
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/325897883_713784643522312_3813458595628303055_n.jpg)
55