Слава Ісусу Христу!
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/312870082_195251199547077_2156162771849931210_n-1024x576.jpg)
У нашому Санктуарії Матері Божої Тиврівської та Мученників за віру в Україні ХХ ми приймали молодь з Бару. Молодь приїхала разом із своїм священиком Владиславом та сестрами монахиннями: Лаурою та Схоластикою, щоб зглибити свої відносини з Богом. Спочатку відбулася Служба Божа у часі якої о. Владислав говорив про дар віри. Потім ми усі пішли на обід у часі якого сестри та молодь привітали о. Вадима зі святом Днем військового капелана.
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/312982222_195251272880403_1850634655957408871_n-1024x576.jpg)
Після смачного обіду о. Вадим провів молодь слідами мучеників нашої землі у нашому Меморіалі, а на кінець усіх благословив облатським хрестом заохочуючи молодь пам’ятати, що справжнім скарбом для нас є віра яка веде нас до святості.