Слава Ісусу Христу!
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-22_21-27-35-1024x768.jpg)
У час війни і ракетних обстрілів у маленькому селищі Тиврів відбулася подія, яка доводить, що попри все, у спільній молитві, спільною працею у братерстві, можна досягнути необхідних результатів.
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/312604766_139315932183376_6016413159845895565_n-1024x768.jpg)
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/308939805_139316145516688_7333779476929235360_n-1024x575.jpg)
22 жовтня 2022 року відбулася перша зустріч Миротворчого корпусу ХСП представників Вінниччини, Хмельниччини, Житомирщини, Київщини, під час якої мали ще одну гарну подію – посвята у миротворці нового кандидата Бобик Наталію. Основні завдання Корпусу презентував капелан о.Вадим. В рамках знайомства Координаційний корпус Миротворців провів навчання на теми Стресова ситуація (Пастух Ольга), ПТСР (Заворітний Олександр) та як від нього вберегтися (Колеснік Сергій). Андрій Оленчик -засновник ХСП зробив підсумки і визначив конкретні завдання для Миротворчого корпусу.
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/312555277_139316118850024_8072317957797796598_n-1024x575.jpg)
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/312498410_139315815516721_829887416240432365_n-1024x498.jpg)
День насичений на пізнання та відкриття. Дякуємо командиру локального корпусу миротворців ХСП Тиврів Михайлу Адамовичу за гостинність та презентацію Іван-чаю власного виробництва, який смакують наші Захисники на передовій і, який допомагає збирати кошти, на придбання термо-білизни для наших хлопців.
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/312649803_139315905516712_4762049259842380072_n-1024x498.jpg)
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/312580765_139316055516697_6254987841768391133_n-1024x575.jpg)
Радіємо, що сьогодні у командній роботі, ми маємо гарні результати і гарні перспективи. Нехай Бог провадить на щедрі плоди у служіні
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/312747377_139316208850015_4165861709148197425_n-1024x768.jpg)
![](https://omi.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/312649803_139315905516712_4762049259842380072_n-1-1024x498.jpg)
Ольга Пастух