Друзі місій-facebooc

ПРИВІЛЕЇ  ДРУЗІВ МІСІЙ 

1.       Друзі Місій беруть участь у заслугах всього Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної, надто в заслугах його місіонерів, котрі працюють по всьому світі.
2.       Щоденно відправляється Служба Божа за Друзів Місій, живих і померлих.
3.       Облати в усьому світі, в тому числі клірики в семінаріях і послушники у новіціатах, особливо моляться за живих і померлих Друзів Місій.
4.       Друзі Місій можуть користуватися повними відпустами, установленими для Облатів: у день вступу до грона Друзів Місій, 19 березня, 27 червня, 15 серпня і 8 грудня.

УМОВИ ПРИНАЛЕЖНОСТІ ДО ДРУЗІВ МІСІОНЕРІВ

  1. Задекларувати свою приналежність до спільноти Друзів Місій. Це можна зробити через інтернет, надіславши на електронну адресу druzi.misii@gmail.com наступні дані: Прізвище та ім`я, і електронну адресу тобто е-майл.
  2. Щоденно молитись принаймні три молитви “Радуйся, Маріє” або іншу молитву за Місії, про навернення грішників та в інтенції священицьких і чернечих покликань, особливо з України.
  3. У разі можливості скласти якесь пожертвування на потреби Місій та на допомогу в підготовці майбутніх місіонерів.

Кожен християнин несе відповідальність за спасіння своїх братів. Сьогодні у світі велика кількість людей не знає правди про Христове Воскресіння. Прийнявши св. Хрещення, ми долучилися до Царського Cвященства Ісуса Христа. А це дає нам право апостольства і накладає відповідальність за місійну справу в світі. Тому кожен з нас має бути місіонером, піклуватися про спасіння ближніх, бо всі ми — брати і сестри у Христі. І ти теж можеш стати місіонером, приєднавшись до справи Друзів Місій.

Через молитву, пожертвування своїх страждань та радостей, через добрі вчинки і матеріальну допомогу нужденним Друзі Місій беруть участь у проголошуванні Євангелія всім народам, в першу чергу — вбогим та найбільш нещасним. Друзі Місій являють собою молитовну опору місіонерів, які залишили рідний край заради Ісуса Христа і спасіння душ.

Можливо, і тебе запрошує Спаситель до місійної справи у світі?.. Скористайся такою можливістю! Приєднуйся до Друзів Місій!

Більше інфорацій та фото знайдете тут: Друзі місій You-Tube

Підтримати місії та місіонерів

можна фінансовими пожертвами

на картку Приватбанку:

4149 5001 1840 2398  Савицький Богдан

Нехай добрий Господь

щедро винагородить щирі серця!