Лист до Друзів Місій з нагоди Воскресіння Господнього!

розміщено в: Новини | 0

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!


Дорогі Друзі Місіонерів Облатів Марії Непорочної!
Ми, Місіонери Облати Непорочної Діви Марії, що працують в Україні, вітаємо вас з нагоди найважливішого християнського Свята – перемоги Христа над гріхом і смертю.
„І зараз звелів Своїм учням до човна сідати, і на той бік поплинути до Віфсаїди, раніше Його, поки Сам Він відпустить народ. І Він їх відпустив, та й пішов помолитись на гору. А як вечір настав, човен був серед моря, а Він Сам один на землі. Коли ж Він побачив, як вони веслуванням мордуються, бо вітер їм був супротивний, о четвертій сторожі вночі підійшов Він до них, по морю йдучи, і хотів їх минути. А вони, як побачили, що йде Він по морю, подумали, що то мара, та й стали кричати, бо Його всі побачили та налякались. А Він зараз до них обізвався й сказав їм: Будьте смілі, це Я, не лякайтесь! І ввійшов Він у човен до них, і вітер затих.” Mк 6,45 -51


Страх супроводжує кожного з нас. Це – природня і невід’ємна частина життя кожної людини. Ми боїмося за роботу, здоров’я, близьких, життя – справи повсякденні. Не виняток і сам Син Божий – Ісус Христос. Він подібно до нас неодноразово переживає моменти страху, найбільш яскравою ілюстрацією чого є Його закривавлене обличчя у Гетсиманському саду, коли з повним знанням та розумінням Він погоджується на рятівний план викуплення роду людського з неволі гріха. Наш Господь, Котрий живе, щоб заступатися за нас, знає що таке страх. Час в якому перебуває наша Батьківщина, час війни, це – особливим чином час посиленого страху. Для нас, Місіонерів Облатів, це – також час випробування.
Тому дякуємо вам від щирого серця за прагнення бути істинними друзями, які в тяжку годину тримаються разом і зміцнюють себе та один одного молитвою. Ми вдячні вам за вашу дружбу – дружбу з нами, Місіонерами Облатами. Щиро бажаємо вам, так як ви міцно стоїте серцями біля Ісуса в Гетсиманському саду, так аби в ваших серцях звучало вітання Ісуса воістину Воскреслого – «Мир вам!»
Запрошуйте також своїх друзів і знайомих долучатися до спільноти Друзів Місій, щоб молитвою і пожертвою підтримувати Боже діло, яке місіонери облати реалізують на землі. Якщо хтось бажає належати до Друзів Місій або у вас виникають якісь запитання, просимо звертатися до о. Вадима Дороша ОМІ – відповідального за Друзів Місій (тел. 097 93 16 159, е-майл druzi.misii@gmail.com).
Якщо хтось бажає скласти пожертву на потреби місіонерів, то це можна зробити безпосередньо або переказом на рахунок Приватбанку: 4149 4991 4118 7227 (о. Вадим Дорош ОМІ)
З повагою Настоятель Делегатури Місіонерів Облатів Марії Непорочної – о. Віталій Подолян ОМІ, та відповідальні за Друзів Місій: о. Павло Шляхета ОМІ та о. Вадим Дорош ОМІ.