Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Проповідь на урочистість Христа- Царя Всесвіту, рік "А" E-mail
Неділя, 26 листопада 2017 10:48

caria-vsesvituЕз 34, 11-12, 15-17; 1 Кор 15, 20-26.28; Мт 25, 31-46

Дорогі брати і сестри! Сьогодні ми відзначаємо урочистість Ісуса Христа, Царя Всесвіту. Сьогодні ми радіємо захисту і надії, що приніс нам наш Цар.

В той же час бачимо, що безліч людей відкидають владу Ісуса. Цілі нації, що раніше були християнськими, відвернулися від Христа, деякі світові лідери відкинули Бога. Багато людей до цього часу незнайомі з почуттям безпеки і миру, що відчувають ті, котрі живуть в Божому Царстві. Знаки цього видно скрізь: в заголовках газет, в наріканнях людей на нікудишнє життя, в зранених стосунках в багатьох сім`ях…

Тому Бог закликає нас розширювати Його Царство, ділитися з іншими секретом нашої надії. Та як ми можемо не ділитися? Судний день прийде, і від нас залежить, скільки людей зустріне його впевненими у своєму спасінні в Христі. Недостатньо тільки самому радіти присутності Бога у своєму житті. Якщо нам знайома ця радість, то ми зобов`язані нести її іншим. Любов Господа, якою ми наповнюємося в молитві, на Божественній Літургії, у таїнствах, «спонукує в нас цю думку: … один умер за всіх,… щоб ті, що живуть, жили вже не для самих себе, а для того, хто за них умер і воскрес».  Все більше усвідомлюючи це, ми будемо ширше відкриватися Святому Духу і піддаватися Його дії, йдучи за Його дороговказами, ми можемо принести зцілення туди, де панує гріх і безнадія. Нехай наша відданість Ісусу несе всьому світу радісну звістку: Христос – наш Цар!

Цар – це володар. Той, хто має владу, багатство. Той, в чиїй волі розпоряджатися долями людей…

Мабуть дехто з нас, чимало часу тому, дивився фільм «Список Шиндлера». Це правдива історія про заможного підприємця Шиндлера, який під час Другої світової війни врятував життя багатьом євреям. Так от у тому фільмі є постать коменданта концтабору, садиста, який просто задля розваги вбивав першого зустрічного в`язня. Цим узурпатор намагався показати свою силу і владу. Та одного разу Шиндлер сказав йому, що справжня сила полягає у прощенні. Ці слова зачепили, так званого, владику концтабору. І він навіть спробував стримувати свої хворі поривання злоби. Проте надовго цього благородства не вистачило. І комендант зі ще більшою ненавистю продовжив відстрілювати  живі випадкові мішені. Його агресія стала більшою від того, що зрозумів: він – слабак. Бо стримуватися і прощати це талан сильних людей. Це насправді царська риса характеру. Але її може виховати у собі кожен з нас із Божою допомогою.

  
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino