Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Проповідь на ІІІ Неділю Адвенту, рік "А" E-mail
Субота, 10 грудня 2016 16:15
III_Niedziela_AdwentuІс 35, 1-6а; Як 5, 7-10; Мт 11, 2-11
Адвент- це час, щоби знову закохатися в Ісуса Христа, готуючись святкувати Його Різдво. Це час, щоб іще раз пережити події першого Втілення і Різдва, коли Святий Дух торкнувся багатьох старозавітних людей, і вони покохали Ісуса вперше.

Наприклад, лише одна мить небесного одкровення відкрила пастухам духовний зір, і вони зрозуміли, що Дитятко, народжене в печері, - Божий дар для них. Вони поспішили до ясел, тому що жадали бачити це Дитятко і відчути Його любов.
Для Йосифа Боже Втілення не було таким очевидним. Він з ваганням прийняв пояснення Діви Марії з приводу Її несподіваної вагітності. Але сумніви Йосифа розвіялися, як тільки Ангел з'явився до нього уві сні.
Сама Марія "стривожилась... словом" Архангела. В одну мить Її життя повністю змінилося. У Марії було безліч запитань, але Вона з довірою прийняла Божу волю.
Сьогодні ми стоїмо перед багатьма проблемами і світового, і особистого значення. Часто ці проблеми здаються нам нерозв'язними і змушують нас забувати про те, що Господь - з нами. Але навіть серед найбільш великих випробувань Ісус Христос нагадує нам, як нагадав Марії: "... нічого бо немає неможливого в Бога".
Брати і сестри, Бог - з нами. Він хоче відкрити наші духовні очі і показати, що Він ніколи не відмовлявся від нас. Він жадає допомогти нам перебороти всі наші сумніви і страхи. Ми не зможемо до кінця зрозуміти всього, що відбувається у світі і в нашому власному житті, але вслід за Дівою Марією ми можемо вчитися довіряти Богові.
Господь звільнив Марію від первородного гріха і смерті, щоб зробити Її Матір'ю Свого Сина, Який покликаний спасти і перетворити світ. Незбагненним чином Бог діяв у житті і серці Діви Марії. Він готував Її до виконання великої місії. Так колись один поет вклав в уста Бога ці слова:
«Мій найкращий винахід, - каже Бог, - це моя Мати.
Мені бракувало Мами, і Я її створив.
Я її створив раніше, ніж Вона дала мені життя. Так було певніше.
Тепер Я справді став Людиною, подібною до інших людей.
Немає нічого, за що Я мав би їм заздрити, бо і Я маю маму. Справжню маму.
Цього мені бракувало.
Моя мама називається Марія, - каже Бог.
Її душа є чиста і повна благодаті.
Її тіло - невинне й наповнене таким світлом, що на землі Я ніколи не стомлювався дивитися на нього, слухати його, дивуватися ним. Моя Мама така гарна, така гарна, що, залишаючи пишноти Неба, Я не почувався біля Неї в незвичних умовах.
Я знаю, - каже Бог, - які це відчуття, коли тебе несуть ангели; але це не порівняти з руками Матері, вірте Мені».
Всі ми прийшли у цей світ не випадково. Людина не залишена напризволяще. Життя кожного з нас вплетене в Божий Задум, який ми можемо пізнати завдяки молитві і роздумуванням над Святим Письмом.
Тому потрібно задати конкретне запитання кожному з вас: Чи віриш ти, що Господь оточує тебе такою ж турботою і любов'ю, як колись Діву Марію? Твоє життя - в надійних руках Небесного Отця, готового завжди прийти на допомогу. Ніщо не випадає з Його уваги. Ти також безцінний у Його очах, і Він бачить у тобі учасника Свого досконалого Задуму. Слідом за Марією Господь закликає тебе нести у світ Свого Єдинородного Сина - Ісуса Христа.
Задум Господа - це не таємниця за сімома замками. Він відкритий для всіх, хто шукає і прагне істини. Бог обрав нас у Христі "перед заснуванням світу, щоб ми були святі і бездоганні перед ним у любові. Він призначив нас наперед для Себе на те, щоб ми стали Його синами через Ісуса Христа, за рішенням своєї доброї волі". Але для кожного з нас визначений свій унікальний і неповторний шлях.
Діві Марії була призначена особлива роль в історії спасіння. Від її "так" багато чого залежало. У кожного з нас також є своя партія в божественній симфонії, і ти покликаний виконувати її без фальші. Шукай Бога в молитві, вивчай Біблію, спілкуйся з віруючими і вчися безкорисливо служити іншим людям, і ти обов'язково знайдеш своє покликання.
Пам'ятай - це твоє служіння, і ніхто не зможе здійснити його замість тебе. Господь дасть тобі достатньо сил і здібностей, усі необхідні благодаті для втілення в життя Його задуму. До того ж у тебе є прекрасний помічник - Святий Дух. Слухай Його і йди за Ним.
о. Павло Вишковський ОМІ
 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino