Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Місіонери Облати Марії Непорочної розпочали Ювілейний Генеральний Капітул у Римі E-mail
Четвер, 15 вересня 2016 17:24

20160914 09445514 вересня - свято Воздвиження Всечесного Хреста для Місіонерів Облатів Марії Непорочної є особливим. Бо в цей день розпочався XXXVI Генеральний Капітул Згромадження, який в цьому році відзначає ювілей: 200-ту річницю свого заснування.

 


 

Урочисту Службу Божу очолив Генеральний Настоятель Згромадження о.Луїс Лоуген ОМІ. На ній зібрались усі капітульні отці, яких більше 80-ти, увесь допоміжний персонал Капітули разом із о. Дієгом Саезом Мартіном з України, який є координатором перекладачів – оскільки, усе що відбувається на Капітулі, перекладається одночасно трьома офіційними мовами Згромадження: англійською, іспанською і французькою. Були також присутні семінаристи облатів з Міжнародного схоластикату в Римі та схоластикату Середземноморської провінції з Вермічіно, та облати, працюючі у Генеральному домі, окрім того - усі богопосвячені особи і миряни, яку беруть участь у облатській харизмі

.20160914 091526


Перед початком Служби були внесені символи, які презентували кожен регіон з яких приїхали облати на цю подію. Європа внесла флаги усіх країн, де присутні сьогодні облати на цьому континенті і символ першого столу, на якому наш засновник - Євген де Мазенод написав перші Конституції і Правила. Представник континенту Америки приніс воду - як символ очищення і благодаті, Азії - родючу землю, як символ багатьох облатських покликань, натомість Африки- велике дерево, як символ розростання Згромадження на всіх континентах, а під кінець представник Латинської Америки- урочисто вніс образ Божої Матері, якій присвячені облати і якій довірили усі справи цього Капітулу

.20160914 091727

20160914 092125

У проповіді Генеральний Настоятель наголосив на тому, чому ми зібралися тут: щоби бути відкритими на Святого Духа і щоби запитувати себе - як ще краще маємо служити вбогим.

Після Святої Меси, співаючи Літанію до Всіх Святих із запаленими свічками, - капітуланти увійшли до зали капітульних обрядів, де, після молитви до Святого Духа, поіменно кожний обраний капітулант був викликаний і відбулося затвердження регламенту Капітули, яка триватиме протягом місяця. Згідно статті 125 Конституції, облати разом із Церквою мають розпізнавати нагальні потреби цього часу. Тому всі присутні молилися до Бога про те, щоби це був час благодаті і час Духа Святого.

Програма Капітули матиме 4 етапи. Протягом першого тижня облати будуть дивитися на минуле із вдячністю – будуть вислухані звіти з усіх континентів, де працюють облати. Другий тиждень пройде під гаслом: «Жити теперішнім із ревністю», і посвячені Богу будуть роздумувати над теперішньою ситуацією місії облатів. Третій тиждень Капітулу матиме тему: «Відважно мріяти про майбутнє, і пройдуть вибори Генерального Настоятеля і радників та асистентів Центрального уряду Згромадження. Натомість четвертий тиждень - буде часом висновків і директив щодо подальших шести років облатського служіння.

Отець Павло Вишковський ОМІ

Джерело: КМЦ

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino