Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
В Україні триває візит Провінціала - о. Павла Зайонца ОМІ E-mail
Понеділок, 11 червня 2018 06:39
1528494687_z-biednymi2З 4 до 18 червня  отець провінціал відвідає всі 9 місць служіння облатів в Україні:  Київ, Обухів, Чернігів, Славутич, Полтаву, Львів, Гнівань і Тиврів.
Свій візит о. Павел розпочав від спільноти, яка служить в храмі св. Миколая, де зустрівся з парафіянами.  5 червня відбулася зустріч з ординарієм Києво – Житомирської дієцезії єпископом Віталієм Кривицьким. 
Під час зустрічі єпископ підкреслив важливу роль служіння Облатів в засобах суспільної комунікації в сучасному світі, а також стараннях облатів у поверненні храму св. Миколая.  Великим прагненням єпископа є, щоб ця Святиня була повернена вірянам. Ординарій дякував за служіння Облатів для вбогих на вулицях Києва, що також  підкреслив президент Caritas-Spes Україна о. Петро Жарковський, під час зустрічі з отцем провінціалом.
Наступною спільнотою, яку відвідав- медійна спільнота в Католицькому Медіа- Центрі в м.Києві. Отець Провінціал очолив Святу Месу в каплиці телебачення EWTN і КМЦ, яку перший раз служив українською мовою.
А після обіду відвідав 3 з 6 пунктів, де роздається їжа безхатченкам і потребуючим міста Києва, щоб разом з братом Себастьяном  Янковським ОМІ і отцем Олександром Зелінським ОМІ, служити їм.
Наступного дня отець Провінціал відвідав головний дім  Делегатури Місіонерів Облатів в Україні в м. Обухові, в якому 2 рази на тиждень готується обід  для безхатченків і потребуючих міста Києва ( близько 400 обідів). В Обухові Облати служать потребуючим ділячись кожного дня їжею в «домі Милосердя», де також був запланований візит отця Провінціала.
І завершився день зустріччю з вірянами парафії Святої Трійці.

З 4 до 18 червня  отець провінціал відвідає всі 9 місць служіння облатів в Україні:  Київ, Обухів, Чернігів, Славутич, Полтаву, Львів, Гнівань і Тиврів.Свій візит о. Павел розпочав від спільноти, яка служить в храмі св. Миколая, де зустрівся з парафіянами.  5 червня відбулася зустріч з ординарієм Києво – Житомирської дієцезії єпископом Віталієм Кривицьким.  Під час зустрічі єпископ підкреслив важливу роль служіння Облатів в засобах суспільної комунікації в сучасному світі, а також стараннях облатів у поверненні храму св. Миколая.  Великим прагненням єпископа є, щоб ця Святиня була повернена вірянам. Ординарій дякував за служіння Облатів для вбогих на вулицях Києва, що також  підкреслив президент Caritas-Spes Україна о. Петро Жарковський, під час зустрічі з отцем провінціалом.Наступною спільнотою, яку відвідав- медійна спільнота в Католицькому Медіа- Центрі в м.Києві. Отець Провінціал очолив Святу Месу в каплиці телебачення EWTN і КМЦ, яку перший раз служив українською мовою. А після обіду відвідав 3 з 6 пунктів, де роздається їжа безхатченкам і потребуючим міста Києва, щоб разом з братом Себастьяном  Янковським ОМІ і отцем Олександром Зелінським ОМІ, служити їм.Наступного дня отець Провінціал відвідав головний дім  Делегатури Місіонерів Облатів в Україні в м. Обухові, в якому 2 рази на тиждень готується обід  для безхатченків і потребуючих міста Києва ( близько 400 обідів). В Обухові Облати служать потребуючим ділячись кожного дня їжею в «домі Милосердя», де також був запланований візит отця Провінціала.І завершився день зустріччю з вірянами парафії Святої Трійці.

1528494641_z-biskupem-witalijem-krywickim

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

memorial


  
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino