Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Новий рік із Богом у Тиврові E-mail
П'ятниця, 05 січня 2018 09:46
tyvrivНаприкінці року в містечку Тиврові на Вінниччині відбулась новорічна зустріч молоді під проводом отця Рафала Стрижевського ОМІ. За основу реколекцій було взято методи Lectio Devina, які мають чотири етапи: lectio (читання), meditatio (роздуми), oratio (молитва) і contemplatio (споглядання).

Зустріч увечері 30 грудня почалась зі знайомства, де учасники розповіли трохи про себе та про те, як провели Різдво Христове. Молодь прибула з різних куточків України: Києва, Обухова, Львова, Вінниці, Немирова, Тульчина, Гнівані й інших сіл і містечок.
Першого вечора гості розмірковували над цитатою, яка є гаслом місцевого літнього фестивалю «Подих життя»:  «Адже Бог не дав нам духа страху, але духа сили, любові й розсудливості» (Тимотея 1, 7). Деякі учасники поділилися своїми думками про ці слова, як вони зачепили їх у житті. Кожен отримав фрагменти читань зі Святого Письма, над якими міркували всі колективно. 
Наступного дня святкували День Святого Сімейства.  Це була чудова нагода задуматись над сімейними цінностями, покликанням до сімейного життя та подякувати своїм батькам за дар життя. На очах молоді під час Меси місцева родина відновила свої подружні обітниці.  
Увечері перед Євхаристією відбулась Адорація Пресвятих Дарів. Це був чудовий час для усамітнення з Ісусом, час для молитви, роздумів і сповіді.
Новий рік почали з Богом Службою опівночі та провадили веселим спільним святкуванням .
Молодь приготувала пантоміму, яка показала вплив сімох головних гріхів на людину та як Ісус рятує кожного з нас. Під час святкування не забракло колядок і запальних інтеграційних танців. Це був короткий, але плідний час із Богом.
«Мені сподобався час, проведений у Тиврові. Перебуваючи разом з іншими, я досвідчив любов Бога та його милосердя до мене, Бог дав мені напрям у вирішенні моїх питань у сім'ї та особистому житті. Ця зустріч додала мені сили йти далі та вирвала з одноманітної буденності», ‒ розповів учасник Сергій Федоренко.

Джерело - КМЦ

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

memorial


  
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino