Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Проповідь на XIV неділю звичайного періоду, рік "А" E-mail
Неділя, 09 липня 2017 08:48

pryjdit-do-meneЗа 9, 9-10; Рим 8, 9. 11-13; Мт 11, 25-30 "

Я розпланував усі справи, котрі мені необхідно було зробити. Намагався чітко дотримуватися цього графіка, але мені все одно катастрофічно бракує часу, і я задихаюся від утоми". Такі слова могли б, напевно, сказати багато хто з нас.

 

І сьогодні Ісус говорить нам, заклопотаним, діловим, часто чогось не встигаючим: "Прийдіть до мене... і Я заспокою вас... навчитеся від Мене... і знайдете полегшу душам вашим". У цих словах звучить надія, обіцянка розради і звільнення від тиску життя.

 

Прийдіть до мене: прийди, присядь поруч зі мною, розповіси мені про свої проблеми. Надії і сподівання. Дозволь мені утішити тебе. Дозволь мені заспокоїти твій розум і дух. Насолоджуйся моєю присутністю і дозволь мені насолоджуватись твоєю. 

Це не перебільшення: Ісус дійсно любить бути поруч з тобою. Він створив тебе, Він любить тебе і жадає розділити з тобою як приємні моменти твого життя, так і не дуже приємні.

Навчитеся від мене: пізнай мою любов до тебе, моє замилування тобою. Дозволь Мені розповісти про свої думки і задуми, що стосуються тебе. Дозволь розповісти про свого Отця, про Його милосердя, чуйність і вірність. 

Ісус закликає нас відкривати Йому в молитві свої серця і думки, щоб Святий Дух учив і відроджував нас, відповідав на наші питання. Святий дух наповнює нас умиротворенням, коли ми приймаємо Таїнство Євхаристії, коли ми радіємо в колі своєї родини і навіть коли ми виконуємо свої щоденні обов'язки. Усе, що від нас потрібно, це просто прийти до нього.

Я заспокою вас: Я піднесу тебе, я насичу тебе, Я виллю на тебе благодать, милосердя і прощення. Побудь зі Мною. Відпочинь у Мені Приходь інваліде, пенсіонере, багатодітні матері приносьте Ісусові свій біль: те, що нема що їсти, нема у що одягтися, нема надії... Принось свої страшні речі, як побиття, вбивства, нагла смерть від нещасних випадків... Ісус тим, хто пережив подібні трагедії допомагає віднайти згодом мир і повернути радість життя, особливо, якщо таке відродження надії та радості триває у світлі Христової віри...

Часто однак трапляється нажаль, що люди стикаються з тим, що страждання навпаки призводить до цілковитої зневіри, втрати життєвих орієнтирів і цінностей, до відрази до життя...

  “Якщо Бог все наперед знає і є всемогутнім, то чому стільки людей гинуть від голоду, холоду, нещасних випадків?”. “Бог всемогутній, то ж чому Він не зробить, щоб не було воєн?”.  Подібні запитання часто доводиться чути від людей різного віку. І дуже гарну відповідь на це запитання дав у книзі “Супутник шукача істини” французький священик отець Тівол’є. Описуючи витоки, природу і наслідки людського страждання, він згадує про поширений вислів, що буцімто, якби “Добрий Боженька” існував насправді, то не було б того зла і нещастя, що існує в світі, не було б стільки безневинних жертв... І з цього приводу отець Тівол’є пише наступне: “Чому ображатися на Бога, якщо люди стають жертвами нещасних випадків і котастроф?... Як дитина від злості б’є стіл за те, що об нього вдарився. Це ще нагадує людину, котра, побачивши автомобільну катастрофу, стала б проклинати того, хто віднайшов автомобіль, але при цьому, тут же викликала б по телефону швидку, яка, щоб відвести потерпілих до лікарні, має приїхати, звичайно ж, на автомобілі... Винна тільки та людина, котра негідно використовує геніальне відкриття. Атомна енергія — також чудовий винахід. Біда полягає в тому, що її використовують для створення засобів знищення, замість того, щоб нею рухати потяги, кораблі, літаки, замінити нею вугілля і нафту... Бог дозволяє людині відкривати таємниці природи. І Він дає їй можливість пізнати закони моральності, які здатні забезпечити її щастя. Але на ці життєві правила деякі люди не звертають ані найменшої уваги. Вони бажають діяти відповідно з власною уявою, грати не за правилами, а на свій манер. Вони — причина власних нещасть у всіх випадках, коли їх щастя залежить від них самих”.

 

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman",serif;}
 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

memorial


  
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino