Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Парафія Христа Царя в Хмельницькому готувалася до 100-річчя фатімських об’явлень E-mail
Середа, 10 травня 2017 11:43

IMG_20170507_192137В неділю Доброго Пастиря парафіяни Христа Царя в Хмельницькому мали нагоду задуматись над значенням марійних об’явлень Пресвятої Діви Марії у Фатімі. Проповіді у цей день виголосив о. Павло Вишковський ОМІ.

«Сьогодні чуємо аж 4 рази що Ісус є двері – наголосив проповідник. Ісус говорить виразно ким Він є для мене і ким має бути. Він хоче бути єдиними дверима мого життя. Він мріє щоденно відкривати мені дорогу до спасіння, говорити до мене по імені, турбуватись про поживу для мого життя. Він приходить спеціально до мене, щоб я жив в повні».

Далі о. Павло пояснював, що Ісус сказав ці слова у свято посвячення святині, бо кожного року на ново єрусалимська святиня була реконсекрована. Водою із оздоровлюючого джерела Сілое були окроплені найважливіші, тобто північні двері святині, а потім через них проходили сотні овець, яких згодом призначали на зарізання. Можна собі уявити думки Ісуса, котрий беручи участь в такій літургії думав про себе як про пастиря стада, а водночас як про Агнця великої жертви і про браму спасіння. Яке ж враження робила відкрита брама, через яку витікала ріка життя призначена на смерть. Ні, думав Ісус, це Я є справжньою брамою, а ті, хто через мене пройдуть вже від сьогодні не зазнають смерті, лише матимуть життя. Він є дверима і пастирем. Дверима, що спасають, охороняють і пастирем, що веде, кормить, пильнує. Він такі двері, через які відкривається для людини чудова зустріч з Богом. Але так мало людей у світі бажають проходити цією брамою, яка веде до життя. Вони як ті вівці в часи Ісуса ідуть тими широкими воротами на загибель у прірву. І тому 100 років тому, коли в часі І світової війни море людей проходило через браму, що веде до смерті Бог посилає у Фатіму свою небесну матір. Бо Марія – так молимося в Лоретанській літанії – це небесна брама. «Вона вказує дорогу – говорить папа Франциск, по якій ми покликані іти, щоб бути справжніми учнями Ісуса».

На завершення кожної Служби Божої парафіяни могли придбати найновішу книгу о. Павла Вишковського ОМІ «Фатіма. 100-річчя Марійних обявлень – послання Церкві і світу». Пригадуємо, що цю книгу можна придбати в Католицькому Медіа-Центрі.

 IMG_20170507_145127

IMG_20170507_152534

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

memorial


  
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino