Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Книга "Фатіма. 100-річчя Марійних об’явлень послання Церкві і світу" вже у Києві E-mail
Середа, 03 травня 2017 07:25
Okladka-FatimaВ неділю 30 квітня коли в усіх парафіях Римсько-Католицької Церкви парафіяни слухали лист Голови Конференції Римсько-Католицької Церкви в Україні Архієпископа Мечислава Мокшицького також і парафіяни храму св. Миколая у Києві мали змогу краще приготуватися до 100 річниці марійних об’явлень у Фатімі, яка вже настане невдовзі.
У цей день о. Павло Вишковський ОМІ – Настоятель Делегатури Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Україні презентував свою нову книгу:  Фатіма. 100-річчя Марійних об’явлень послання Церкві і світу. У вступі до книги о. Павло пояснив чому вийшла ця книга саме тепер: «Коли завершив я працю над своєю останньою книгою, то запитав Господа, чи не прийшов вже час мені відкласти перо? Cьогодні важко писати книги з декількох причин: бо маю на це щораз менше часу, бо видання книг щораз дорожче, але також і тому, що люди сьогодні щораз менше їх читають. Роздумував я, молився і просив Бога про вказівку. Люди, правда, заохочують – «пиши». Але задавав собі питання: може вже достатньо? Та коли запросили мене провести чергові реколекції для священиків про Марію з нагоди 100-річчя Її об’явлень – і почав шукати матеріали про Фатімську Богородицю, то жахнувся, що в нас так мало матеріалів про Неї. Навіть я сам ніколи ще не писав про Фатіму. Помолився до Марії – і почав відчувати в собі силу й запал. Так повстала ця чергова книга, яку присвячую Марії.
Виходить вона в 100-у річницю фатімських об’явлень, щоби бути для нас допомогою, щоб ми ще раз забажали почути й задуматися над фатімським посланням, в якому Матір Божа закликає всіх нас до навернення, до покути і до ревнішої молитви за мир. Дозвольмо Марії промовити до нас і з’явитися перед нашими очима і в нашому серці так, як могла з’явитися вибраним дітям.
Нинішні неспокійні часи звертають нашу увагу на чудову поміч та захист, котрі отримував наш народ, прибігаючи під опіку Божої Матері. 100-а річниця фатімських об’явлень – це також нагода для поглиблення своїх взаємозв’язків із Пресвятою Дівою Марією і до того, щоб щоденно брати в руки розарій і молитовно розпалити наші серця палкою любов’ю до Господа, Його Пресвятої Матері, котра так прагне нашого щастя».
Прихожани, які вранці придбали книгу пару годин поспіль вже встигли поділитись своїми враженнями від прочитаного. Пані Тетяна Куліковська ділиться: «Ще не занурилась повністю в читання, але відразу можу сказати, що її формат і художнє оформлення справило чудове враження. Книга виглядає дуже по-сучасному. Оформлення обгортки, ян на мене, зроблено з добрим художнім саком і виглядає дуже вишукано. Навіть, прочитавши тільки початковий розділ книги, відчула, що ця книга, краще сказати інформація викладена в книзі, її подання - це прорив в роздумах такого типу. Правдивий фактаж, що добре відомий назагал, але поряд з цим багато абсолютно нових відомостей і деталей про фатімську таємницю, про що я, і впевнена, що багато інших, не знали, не чули, або не замислювались. А деякі історичні подробиці просто приголомшують. Думаю,що найголовніше - це не факти як такі, а поштовх до роздумів. Наприклад, чітко і ясно зрозуміла, що дійсно людина боїться не самої суті свого гріха, а його наслідків. Все так просто, людина розуміє, що коїться щось неналежне, але внутрішнє заспокоює себе. Це стосується і особи як індівіда, так і колективного гріха суспільства. Ще раз дякую за книгу. Продовжую читати і обговорювати в домашньому колі.».
Книгу, вартістю 45 грн. можна придбати у Католицькому Медіа-Центрі
prez
prezent2
prezent

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

memorial


  
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino