Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
о. Павло Вишковський ОМІ провів реколекції для духовенства Одесько-Сімферопольської дієцезії E-mail
П'ятниця, 28 квітня 2017 14:29

Rekol.GarvoronВід 24 до 27 квітня 2017 року в місті Гайвороні Кропивницької області відбулися дні духовної віднови для священників Одесько-Сімферопольської дієцезії, у яких узяли участь 25 священиків на чолі з єпископом Броніславом Бернацьким – ординарієм дієцезії.

Духовні вправи для духовенства проводив отець Павло Вишковський ОМІ – настоятель Делегатури Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Україні та Росії.

Проповідник нагадав про 100-річчя об'явлень Пресвятої Діви Марії у Фатімі й заохотив священиків не втратити дару благодаті, яким є практика перших субот місяця і фатімські молебні що 13 числа місяця (від травня до жовтня). «Нинішні неспокійні часи спонукають замислитися про чудову поміч та захист, які отримував наш народ, звертаючись по опіку до Божої Матері. Сота річниця фатімських об’явлень – це нагода поглибити зв'язки з Пресвятою Дівою Марією, щоденно брати в руки розарій і молитовно розпалювати серця ревною любов'ю до Господа та Його Пресвятої Матері, Яка так прагне нашого щастя».

Rekol Gajw

Отець Павло Вишковський представив священикам свою нову книжку «Фатіма. 100-річчя Марійних об’явлень – послання Церкві і світу». Він засвідчив: «Під час писання книги й поглиблення таємниць Фатіми я зрозумів, що легше наближатися до Бога за посередництвом Пресвятої Діви. Вона неймовірно близька до нас. Вона любить покору, Вона цілковитостворена з покори. Мені відкрилася також сила заступництва Матері Божої: усе, що розпочинається з Дівою Марією, отримує силу, а дорога стає простішою, якщо мандруємо разом з Нею. Шкода, що ще багато людей сприймає Її лише як одну зі святих».

Rekol-Gajworon

На завершення реколекцій канцлер курії отець Кшиштоф Контек від імені зібраних священиків подякував отцеві Павлу за свіжість і актуальність фатімської тематики: «Ми неодноразово чули про Фатіму, і дехто з нас знає про неї багато, але під час цих духовних вправ ми відкрили для себе багато нового й цінного».

Rekol-gaw

Єпископ Броніслав Бернацький нагадав, що 20 травня в Одесі відбудеться святкування 15-ї річниці відновлення Одесько-Сімферопольської дієцезії за участю Апостольського Нунція в Україні архієпископа Клаудіо Ґуджеротті.

Фото: К. Контек

Джерело: КМЦ

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

memorial


  
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino