Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Великоднє привітання E-mail
Субота, 15 квітня 2017 07:43

97a90133-79ad-42e2-af3e-4af1cba0eef4Christus Resurrexit! Alleluia! 

Дорогі брати і сестри!

Як один день минуло 40 днів Великого посту. Це був час духовної боротьби. Спокуси, випробування, страждання і розчарування, падіння та спотикання і підняття з бруду гріха... Здавалося, що кожен з нас пережив свою Хресну дорогу: відкинення та осуд, тріумф егоїзму та смерть милосердя, духовну сліпоту і глухоту, брак розуміння та терпеливості. Хоча не бракувало також і співчуття та допомоги зі сторони ближніх, доброти та лагідності, жертовності та смирення. Через це все Бог підтримував кожного з нас в дорозі до Великодня.

Воскреслий Христос хоче увійти у наше життя, у всі його динамічні прояви. Одразу ж після Воскресіння, Ісус з’являється Магдалині, яка похиляється над пустим гробом і шукає свого улюбленого Вчителя. Однак, радість наповнює її серце, коли на власні очі бачить того самого Ісуса, Який став для неї такий близький, так багато їй пробачив. Так само, Ісус прагне потішити нас, коли стаємо перед пустотою та марнотою нашого життя, коли бачимо всю нашу людську слабкість, коли втрачаємо надію. Він приходить і кличе кожного з нас по імені.

Воскреслий посилає Магдалину до учнів, щоб передала їм радісну звістку про Воскресіння. Ісус прагне, аби ми розповідали про Нього, про Його любов та милосердя. Хто як не ми? Так багато сьогодні людей в Україні чекають цієї Доброї Новини. Це може бути слово, а може бути і вчинок. Якщо зустріну Воскреслого, не зможу мовчати і жити таким самим життям.

Врешті Ісус сам приходить до учнів. Перший раз – приносить мир. Мир, який є сильніший від наших страхів, переживань за завтрашній день, клопотів чи турбот. Мир, який не порушать навіть постріли або невтішні новини про ситуацію в країні. Якщо не вірю, що такий мир можливий, то маю молитися про дар міцної віри. Ісус не обіцяє, що не буде важко, але дає Святого Духа, Який стає нашою силою.

Приходить не лише в дім, а й приходить в їхнє життя. Розчаровані учні повертаються до своєї звичайної справи – риболовлі. Однак і тут, щось не все так добре складається. Риби немає. На слово Ісуса апостоли знову закидають сіті і вже не можуть їх витягнути – риби повно. Воскреслий прагне увійти в наші щоденні заняття, якими б вони не були, освятити Своєю присутністю наші щоденні обв’язки.

Під час трапези Ісус запитав Петра (Йо 21, 15-17), чи той Його любить? Так само сьогодні, коли ми святкуємо Великдень Воскреслий приходить до наших домівок, стукає у двері, а коли відчинимо, то питає: Чи любиш Ти мене? Чи можу увійти в Твоє серце? Чи прагнеш Мого миру? Чи дозволиш Мені увійти в твоє життя? Чи хочеш ВОСКРЕСНУТИ?

Бажаю Вам радісного прийняття дару воскресіння.


Від імені Делегатури Місіонерів Облатів Марії Непорочної

О. Павло Вишковський ОМІ


Free Joomla Extensions

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino