Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
"Кузня характеру" в Тиврові E-mail
Понеділок, 03 квітня 2017 16:18

IMG 35083 29 березня до 2 квітня 2017 р. у домі Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Тиврові проходила «кузня характеру» для юнаків віком від 14 років.

Подія об'єднала хлопців із Гнівані, Плебанівки, Козлівки та Жмеринки. Метою «кузні» було загартовування духу, зміцнення віри й перевірка сили волі. Головними подіями цих чотирьох днів у монастирі стали «кування» душі – щоденна Літургія Годин та Свята Євхаристія, «кування» розуму – конференції для кращого розуміння правд віри, «кування» тіла – прибирання на відбудові тиврівського санктуарію, який радянська влада переробила на фабрику пластику.

IMG 3496Метою конференцій було поглиблення знання про головні добрі вчинки людини: піст, молитву та милостиню – тема, особливо актуальна в час Великого Посту. Конференції провадили аніматори «кузні»: отці Олександр Зелінський і Сергій Панченко ОМІ та клерик Адріан Котлярський ОМІ, який перебуває в Тиврові на пасторальних практиках.

Праця на відбудові та чергування на кухні дали молодим хлопцям нагоду перевірити свій фізичний стан і витривалість у колективній роботі. Але не бракувало й часу на те, щоби пограти в футбол або пінг-понг. Увечері була можливість перегляду фільму, а у п'ятницю – Адорація Пресвятих Дарів.

IMG 3533Час «кузні характеру» збігся з Марійним Днем, тому хлопцімали нагоду по-особливому  переживати першу суботу місяця, молячись перед чудотворною іконою Матері Божої Тиврівської разом із парафіянами та паломниками.

Деякі юнаки відмовилися від мобільних телефонів, аби краще пережити ці дні зосередження з Богом та перевірити свою прив'язаність до «благ цивілізації», які дуже часто роблять нас залежними.

Богдан Кузьменко

Джерело: КМЦ

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

memorial


  
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino