Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Обухівська парафія дякувала за служіння сестри Клари E-mail
Вівторок, 17 січня 2017 08:41
sestra 6Бувають люди, за якими сумуємо по-особливому, тому що вони виняткові. Звісно, кожен із нас оригінальний, але є особи, які не мають у собі ні краплини удаваності. Усе в них віддане Богу, і це видно неозброєним оком. Саме така людина – сестра Клара (Моніка Леруа) зі Згромадження сестер св. Павла з Шартра, з якою 15 січня прощалась обухівська парафія Пресвятої Трійці, де сестра пропрацювала майже 13 років.

zmitrowic
Урочисту Святу Месу цього дня очолив єпископ Радослав Змітрович ОМІ – єпископ-помічник Кам’янець-Подільської дієцезії. «Дуже радію, що можу бути тут сьогодні, коли дякуємо Богові за служіння нашої улюбленої сестри, яку всі добре знаємо, – сказав він. – Учора одна особа, чиї внуки були з сестрою Кларою в таборі, розповіла мені таку історію. Якось увечері після важкого дня вихователі вже були доволі втомлені – але не сестра. Вона покликала дітей вийти на вулицю й показувала їм устелене зірками небо – адже колись Ісус, справжня Зірка, захопив сестру Клару, за яку віддав життя, і вона пішла цілковито за Ним. Це приклад для нас: як наслідувати Його, як бути вірними благодаті хрещення, як дозволити Святому Духові провадити себе. Ісус привів сестру з далекої Франції аж сюди, в Україну, щоби вона допомагала вести до нього інших людей».sestra 2
Мешкаючи у Франції, сестра Клара працювала з молоддю. Упродовж 16 років вона була директоркою католицької школи. Але в 1991 році, під час Світового дня молоді в Ченстохові, відчула сильний поклик іти і проголошувати Ісуса у Східній Європі. Кільканадцять років просила про це Генеральну настоятельку, однак виїхати було непросто: сестри не мали жодного чернечого дому на сході Європи. Нагода трапилася, коли Генеральна настоятелька випадково зустрілася в Римі з Апостольським Нунцієм в Україні архієпископом Ніколою Етеровичем, який заохотив сестер приїхати в нашу державу. І так від 2003 року сестра Клара в Україні – в Обухові, у парафії, якою опікуються Місіонери Облати Марії Непорочної.
На завершення Євхаристії люди зі сльозами на очах дякували сестрі від імені батьків, хору, вихователів. «Сестра Клара була скрізь – вона знає кожну самотню, бідну особу, поспішає на допомогу всім нужденним. Одного разу я була свідком того, як сестра Клара потребувала щось собі придбати. Пішла в магазин і повернулася – не купила, бо занадто було дорого. Вона завжди дбала про інших, не про себе», – розповіла пані Алла Янишина.sestra 3
На завершення слово взяла сама сестра Клара: «Ви дякували мені, але це не я – це Господь, усе зробив Він. Це я вдячна вам за те, що так багато отримала від вас за 13 років тут, в Обухові. Я вчилася від вас надії, у якій, незважаючи на скрутну ситуацію, ви говорите: "Усе буде добре". Це велике свідчення для мене... У вас є великий духовний стиль, який допомагає вам пережити страждання, перешкоди, різноманітні проблеми... І ви дуже спокійні – французи не такі спокійні... Ваш спокій теж мені допомагає. Колись ви пережили переслідування, та ваша віра залишилася міцною. Вона підтримує мене, я не зможу забути цих скарбів. Як забути вас? Молитимусь за вас щодня, носитиму вас усіх у серці. Бажаю вам миру в душі й миру в Україні.
sestra 4
Україна – це моя країна, я дуже люблю її. Хай Бог благословить вас. "Тримайтеся, тривайте у вірі", – каже нам святий Павло. Дивімося на зірку, яка веде нас до Ісуса. Довіряймо Богові й надіймося! Він – усе для нас. Ми в Його руках. Мир Вам!»
Після Служби Божої парафіяни співали колядки за спільним столом і дякували Богові за те, що послав їм сестру Клару – черницю, віддану Богові й людям над усе.
Сестри святого Павла з Шартра – це місійне згромадження, засноване у Франції отцем Луї Шове. Їхнім першим завданням було виховання молоді, відвідування вбогих і хворих. Сьогодні сестри присутні у 40 країнах світу на 5 континентах. В Україні служать в Обухові та Харкові.

Охочі більше дізнатися про сестер можуть звертатися за адресою www.stpaulrome.com, а в Україні – за тел. 093 532 0078, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Джерело: КМЦ

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino