Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Різдвяні побажання E-mail
Четвер, 22 грудня 2016 09:44

rizdwoХристос народився! Славімо Його!

Дорогі Співбрати Місіонери Облати Марії Непорочної, Друзі Місій і Парафіяни!

Цьогорічне Різдво переживаємо з відлунням милосердя. Впродовж року свята Мати-Церква дала нам можливість „святкувати” надзвичайний Ювілей милосердя. Цілий рік ми звідусіль чули про те, як важливо бути милосердним, про Боже милосердя, яке не знає меж, а також пригадували вчинки милосердя щодо душі та тіла.

 

Бажаю Вам, аби на цьому ювілей милосердя ніколи не завершувався в нашому житті, аби дійсно Христос, Який народився перемінив кам’яні серця людей нашої країни у суцільне милосердя. Аби кожен з нас міг постійно виходити на зустріч ближньому. Ближньому, який жебрачить нашої любові, нашого часу та уваги, нашої терпеливості і милосердя, нашого вміння слухати і насправді чути, цікавитись життям інших. Нехай кожна людина, яку зустрінемо відчує приємний аромат Божої благодаті, яка діє у нашому серці. Нехай наші серця сповнюються благодаттю, яка не дасть змоги пройти повз потребуючого на вулиці.

Нехай Христос народиться у наших серцях, аби кожен, з ким співпрацюємо на щодень зрозумів, що щастя не в проминаючих речах цього світу, а у житті з Христом. Нехай наші серця наповнить мир, який може дати лише Бог. Той мир, який дає сили навіть тоді, коли навколо гуркотить зброя. Нехай в наших серцях буде свобода, яку дає лише Істина, Якою є сам Христос. Нехай ця Істина зробить нас вільними, аби жоден ворог, тим більше - диявол, не зміг нас поневолити. Нехай ця Істина навчить нас говорити правду нашим ближнім, говорити з любов’ю, аби допомогти тому, хто впав, хто помиляється, хто не знає як відкрити своє серце для Новонародженого Христа, стати беззахисним, віддати Себе у розпорядження Малої Дитини і визнати, що кожен - потребує Бога.

 

З молитвою і вдячністю від імені Делегатури

Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Україні

О. Павло Вишковський ОМІ

Різдво Христове 2016, Обухів

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino