Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Ювілей -200 річчя Згромадження – чергове святкування в Україні E-mail
Понеділок, 21 листопада 2016 09:24

DSC_0143Урочистий ювілей 200-річчя нашого Згромадження Місіонери Облати розпочали 25 січня 2016 р. в Україні від нагодування більше 300 бездомниих на вулицях Києва. Згодом було урочисте святкування 200-річчя в наших парафіях, далі ми усі разом скеровували нашу увагу на 36 генеральний капітул у Римі, але теж не мало важливим для нас впродовж цього ювілейного року були реколекції, які зібрали всіх місіонерів облатів працюючих в Україні і Росії, які переживали в Обухові в днях 14-19 листопада 2016 р.

 

Ми бажали пережити ці реколекції повертаючись до  Aix en Provence – а оскільки ми не могли всі поїхати до Екс то запросили Екс до себе в Україну в особі настоятеля дому о. Кшиштофа Зеленди. Темою реколекцій було гасло: «В центрі облатської Харизми». Окрім планової конференції було багато часу на адорацію Пресвятих Дарів, а на завершення реколекцій прибув Голова Єпископської Конференції України Архієпископ Мєчислав Мокшицький й урочисто вручив 3 дні перед завершенням Року Милосердя мощі великого свідка милосердя - святого Папи Йоана Павла ІІ.

У своєму зверненні з нагоди нашого Ювілею від імені Конференції Єпископів України Архієпископ Мокшицький написав: «Всечесний Отче Настуятелю Делегатури! Через Вас прагну передати вітання всьому Згромадженню Місіонерів Облатів Непорочної Марії з нагоди чудового Ювілею 200-річчя існування Вашої Чернечої родини. Невипадково 200 років тому у свято Навернення святого Павла Ваш Засновник святий Євген де Мазенод разом з кількома священиками заснував апостольську діяльність нової чернечої спільноти. Здається, що Апостол Павло був для Вашого засновника дуже близький по духу. Так можна думати на підставі схожості їхнього життя, згадуючи, наприклад, час навернення, який відкрив їх на Бога та Євангеліє. Вибираючи спосіб життя, святий Євген де Мазенод охарактеризував його так: «Євангелізувати вбогих послав мене Господь». Такими були потреба часу та вимоги тодішньої Церкви і світу. Минуло 200 років, а ми і сьогодні бачимо актуальність даних слів і необхідність  Вашого служіння у Вселенській Церкві. Покликання Місіонерів Облатів Непорочної Марії проголошувати Євангелія убогим, як духовно, так і матеріально, є необхідним для України. Вже протягом 27 років священики Вашого Згромадження є знаком віри для мешканців нашої держави.

Даром Божого Провидіння Ваш Ювілей припадає у Надзвичайному Ювілейному Році Божого Милосердя, підкреслюючи тим самим, що любов Господа до людей є неймовірно великою та що Всевишній прагне і очікує нашої взаємності. Тож нехай Ваше душпастирське служіння веде вірних шляхом Євангелії, подає руку допомоги вбогим і залишає після себе сліди любові, завдяки яким зміцнюватиметься віра і надія Божого народу.

Дякуючи за служіння у Львівській Митрополії, за жертовність і за свідчення святості життя, доручаю Вас опіці Непорочної Діви Марії, а Всемогутнього Бога прошу, щоб обдаровував Вас щедрим благословенням і миром».

Голова Конференції Єпископів в знак вдячності за ревне служіння місіонерів облатів в Украні вручив о. Павлу Вищковському пам’яткову медаль з нагоди 25 років відновлення структур Римсько-Католицької Церкви в Україні.

О. Павло Вишковський - настоятель Делегатури подякував отцю Кшиштофу за гарні реколекції, а також за звернення Архієпископу  Мокшицькому і запевнив, що ми вдячні Богові, що можемо служити Церкві і для Церкви вже 200 років. «Дякуємо також за Ваше звернення на початку нашого ювілею і за цю Вашу особливу присутність і Вашого Секретяря монс. Андрія сьогодні- казав о. Павло. Наш Генеральний Настоятель отець Луї Логен просив передати Вам і усім тут присутнім свої вітання, і виразити вдячність Вашому Високопреосвящентсву за Вашу шанобливість і підтримку Місіонерів Облатів присутніх також і в Вашій Архідієцезії.

Святий Йоан Павло ІІ є для нас особливо близьким не лише тому, що це перший Папа слов'янин, і великий святий який 15 років тому відвідав нашу землю, але також тому, що на нашій українській землі зокрема і в Делегатурі працює багато його земляків з Польщі, але також і тому, що саме Папа Йоан Павло ІІ оголосив святим нашого засновника Євгена де Мазенода і тримав його мощі в своїй приватній каплиці. Ми також радіємо, що завдяки Вашому Високопреосвященству можемо від сьогодні мати реліквії великого святого ХХ століття.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino