Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
«Одягніться в повну зброю Божу…» (Еф. 6,11) E-mail
Неділя, 06 листопада 2016 15:11

DSC_0041"Одягніться в повну Божу зброю". Таким було гасло реколекцій для міністрантів, що відбулись з 4 по 6 листопада у Тиврові. Участь у цих днях прийняло більше двадцяти  хлопців з різних куточків України.

 

Під час даної зустрічі вони мали змогу перш за все, підкріпитися духовно. В часі конференцій та проповідей, розглядаючи уривок з листу святого Апостола Павла до Ефесян, розмовляли на дуже важливу тему, а саме, протистояння злу у теперішній час. Спокуси і випробовування переслідують нас щоденно, і дуже часто у речах, які, на перший погляд, здаються зовсім не шкідливими, а навпаки, навіть корисними. А тому,  для кожного з нас, важливим є бути постійно готовим до протистояння. Бо, коли ми станемо у битві, підперезавшись правдою, вдягнувшись в броню справедливості і взувши на ноги готовність до проповідування Євангелія, а перш за все, взявши щит віри, шолом спасіння і меч духовності, обов’язково переможемо сили темряви.

У суботу у санктуаріумі Матері Божої Тиврівської проходив черговий Марійний День, а тому, міністранти мали змогу, разом з парафіянами та паломниками, занести до нашої Заступниці на небі прохання у різних потребах, а також молитися перед чудотворним образом Марії спільним розарієм та адорувати Ісуса в Пресвятих Дарах.

Протягом зустрічі хлопці мали час на спорт, різні ігри, забави, та безліч інших веселих розваг. Побачились зі старими приятелями і завели нові знайомства.

Богдан Кузьменко

DSC_0025

 

DSC_0027

DSC_0038

DSC_0039

DSC_0046

DSC_0075

DSC_0070

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino