Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
У Тиврові відбувся Марійний День E-mail
Понеділок, 05 вересня 2016 19:53

IMG 8811 новый размер3 вересня 2016 року в Санктуарії Матері Божої Тиврівської відбулась одна з найважливіших подій цього місяця -  Марійний День. Організаторами цієї події є Місіонери Облати Марії Непорочної.

 

Ще до часів комуністичного режиму ікона Тиврівської Богородиці збирала навколо себе до двадцяти тисяч паломників. Зараз цю традицію відновлюють Місіонери Облати, проводячи Марійні дні кожної першої суботи місяця та відроджуючи тим самим культ Пресвятої Діви Марії у цьому місці.

IMG 8681 новый размер

IMG 8688 новый размер


Цього разу, в першу суботу вересня, каплиця напівзруйнованого костьолу у Тиврові зібрала католиків не лише із самого Тиврова, а також з Вінниці, Калинівки, Жмеринки, Мурафи, Пеньківки, Юхимівки, Гніваня, Сутисок і навіть з Індії.

Супроводжував цей день своїми конференціями, проповідями і роздумами о. Павло Вишковський ОМІ – Настоятель Делегатури Місіонерів Облатів Марії Непорочної.

IMG 8689 новый размер

IMG 8755 новый размер

Після спільної молитви об 11:00 прихожани прослухали конференцію про роль Божої Матері у нашому житті, про історію тиврівського храму та ікони Тиврівської Богородиці. Кульмінацією дня стала Служба Божа та освячення хреста, який відтепер височітиме не тільки над храмом, а й над усім Тивровом, будучи видимим знаком відродження святого місця. По закінченню Служби відбулась процесія навколо храму з молитвою Розарію та зачитуванням усіх прохань і подяк прихожан до Святої Богородиці. А на завершення Дня Марії місцеві прихожани храму почастували гостей смачними пиріжками, компотом та теплими посмішками і розмовами.

IMG 8854 новый размер

IMG 8780 новый размер

Марійні дні будуть і надалі продовжуватись у кожну наступну першу суботу місяця. Це чудова можливість зробити невеличку паузу посеред розпорошеності та активного темпу сучасного життя, щоб відновити свої духовні сили в присутності і за посередництвом Пресвятої Діви Марії. Щиро запрошуємо всіх у гості до Матері Божої Тиврівської, яка давно чекає на всіх нас.

Інна Келіц

Джерело: КМЦ

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino