Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Папа Франциск: Господь завжди прагне нашого добра E-mail
Вівторок, 13 вересня 2016 19:48

AFP5763756 Articolo«Немає жодної назавжди втраченої людини, тому що Господь не перестає бажати нашого добра, навіть, якщо ми грішимо». Думками про це Папа Франциск поділився перед проказуванням молитви «Ангел Господній» з вірними, які численно зібрались на площі Святого Петра у Ватикані у неділю, 11 вересня 2016 року.

 

Святіший Отець наголосив, що немає жодного скоєного нами гріха, від якого ми, за Божою благодаттю, не змогли б звільнитись. Він взяв до уваги недільне євангельське читання з 15-го розділу Євангелія від святого Луки. Це розділ про милосердя. Трьома притчами Ісус відповідає на нарікання книжників і фарисеїв, яким не подобалось те, що Він зустрічається з грішниками: «Цей грішників прий­має і їсть разом з ни­ми» (Лк 15, 2).  Це притчі про загублену вівцю, віднайдену драхму та блудного сина. Всі вони показують, ставлення Бога до грішників. Спільним елементом цих трьох притч є радість.

Пастух скликав друзів і сусідів і сказав до них: «Ра­дій­те зі мною, бо я знай­­шов овеч­ку, що була загу­би­лась» (Лк 15, 6). Жінка скликає подруг і сусідок і їм каже: «Радійте зі мною, бо я знайшла ту драхму, що бу­ла загубила» (Лк 15, 9). А батько каже своєму старшому синові: «... весе­литись та тішитись  треба було, бо цей брат твій був мер­твий і ожив, був пропав  і знай­шов­ся!» (Лк 15, 32).

«У перших двох притчах наголос ставиться на радість, настільки преважливу, що нею необхідно поділитись із друзями та сусідами. У третій притчі наголошено на свято, яке випливає з серця милостивого батька і поширюється на весь дім», – сказав Святіший Отець. Він наголосив, що ці притчі вказують нам на радість і святкування Самого Бога з приводу навернення розкаянного грішника.

За допомогою цих притч Ісус показує нам справжнє обличчя Бога – Батька з відкритими обіймами, Який ставиться до грішників з ніжністю і співчуттям.  Господь з радістю та святом наново приймає у Своєму домі наверненого грішника.

Його Святість зазначив, що ці євангельські притчі збуджують в нас велику надію, бо кожна людина, покаявшись, може наново повернутись в обійми Небесного Отця.

«Нехай же Пречиста Діва Марія, притулок грішників, викличе в наших серцях довіру, яка спалахнула в серці марнотратного сина і ми повторили його слова: «Устану, і  пі­ду я до батька свого, та й скажу йому: Про­­­грі­шився я, отче,  против неба та супротив те­бе!» (Лк, 15, 18). Йдучи цим шляхом ми можемо принести радість Господеві, а Його радість може стати нашою», – закінчив Папа Франциск своє слово до вірних у неділю 11 вересня.

Джерело - Радіо Ватикану

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino