Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Місіонери Облати з Європи розпочали передкапітульну зустріч E-mail
Субота, 18 червня 2016 06:27

oblat 1У Вищій духовній семінарії Місіонерів Облатів Непорочної Марії в Обрі (Польща) зібралися провінціали та вибрані представники Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії з Європи, щоб розпочати приготування до Генерального капітулу Згромадження, який триватиме у Римі від 14 вересня до 12 жовтня цього року.

 

На початку, про суть капітулу і приготування розповів головний комісар капітулу о. Клаудіо Бертуччіо ОМІ, який нагадав Конституцію Згромадження, п. 125,  підкреслюючи, що Генеральний капітул – це дуже важливий час для життя Згромадження. Це важливий час для відновлення Згромадження, під час якого маємо себе відновити, у протилежному випадку – помремо.oblat 2

Отець Клаудіо також відмітив, що майже 4 тисячі Місіонерів Облатів, які працюють у більш, ніж 70 країнах світу, представлятимуть 82 капітульні отці. З них: 40 – це провінціали (ex officio), 37 – вибрані Облатами, і 5 – запрошені безпосередньо самим Генеральним Настоятелем.

В проведенні капітулу допомагатимуть 40 осіб додаткового персоналу: секретаріат капітули, а особливо перекладачі, яких буде 18 Облатів, оскільки всі документи мають бути представлені трьома офіційними мовами Згромадження – англійською, французькою та іспанською.

Як перекладач, на капітулі буде присутній також о. Дієго Саєз Мартін ОМІ, директор Католицького Медіа-Центру в Україні.

Рік цей, коли відбудеться Генеральний капітул, співпадає із 200-річчям заснування нашого Згромадження – саме й назва є Pauperes Evangelizantur, та, яку прийняв наш засновник від самого початку.oblat 3

Потім о. Павло Вишковський Омі – настоятель Делегатури Місіонерів Облатів в Україні і Росії, який вибраний на Капітул від Польської Провінції ОМІ – представив презентацію  регіону Європи на генеральний капітул а саме: щоб дивитися на минуле з вдячністю за 200 років Згромадження, щоб переживати теперішнє із відновленою ревністю, а також, щоб віддавати Богові майбутнє. «Від сьогодні є рівно 3 місяці до початку Генерального капітулу, і це вимагає від нас особливого і спільнотного заангажування», – зазначив о. Павло.

Після виступу о. Павла Облати поділились на групи, щоб відредагувати остаточну версію документу – того, що Європа може запропонувати Згромадженню. «З Європи, – відзначив о. Павло, – вийшов наш засновник: він народився у Франції, і звідси Згромадження поширилося на увесь світ.»oblat 4

І на завершення о. Павло сказав: «Сьогодні Європа, через міграцію на заході і війну на сході України, переживає значні труднощі і розладдя. Ми потребуємо також самого духа засновника, аби нас відновлював, щоб усі ці труднощі ми долали з Божою допомогою.»

Зустріч триватиме від понеділка 13 червня до суботи 18 червня.

obl 5По темі:

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino