Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
«Спішімо любити людей, бо швидко відходять» E-mail
Субота, 28 травня 2016 18:04

fswerrtyПам’ятаю, як нещодавно на ювілеї єпископа Яна Пурвінського в Житомирі, Архієпископ Петро Мальчук сказав: «Я вперше зустрічаю єпископа, який святкує свій ювілей під час надзвичайного Ювілею милосердя».

 

Ми також сьогодні можемо сказати, що вперше зустрічаємо знайомого нам єпископа, який відійшов до Господа в надзвичайному році милосердя. Сьогодні ювілейні брами неба відкрились для того, хто відкривав ці Двері милосердя на початку цього року у храмах Київсько-Житомирської дієцезії. Він відкривав теж і людські серця своїм глибоким словом і добрим серцем.

У цей день, коли ми шоковані такою несподіваною звісткою, роздумуємо про  те, як швидко минає життя й згадуємо моменти зустрічей з нашим 51-літнім пастирем. Задумуємось також чи своєю поведінкою не спричинили йому прикростей. Перед нашими очима постає його радісна постать і ще начебто чуються його слова. Хочемо вірити у слова Ісуса, які мають особливе значення у Році милосердя: «Душам, котрі будуть вдаватися до мого милосердя і тим, які будуть прославляти і проголошувати іншим про моє велике милосердя, в годину їх смерті поступлю з ними згідно нескінченого мого милосердя (Щод. 379).

Отож, від імені Делегатури Місіонерів Облатів Марії Непорочної прошу в Милосердного Бога, щоб дарував нашому Пастиреві вічне життя, для рідних та близьких - потіху в смутку, а для всієї Київсько-Житомирської дієцезії - відданих, вірних і ревних пастирів.

З молитвою

О. Павло Вишковський ОМІ

Настоятель Делегатури Місіонерів Облатів М. Н.

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino