Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Великоднє привітання E-mail
Субота, 26 березня 2016 20:30

voskresiniaХристос воскрес! –

Воістину воскрес!

Дорогі друзі Місіонерів Облатів!

Відзначаємо Великодні свята, які є найважливішими святами в Церкві й найбільшими у житті кожної віруючої людини. У цей святий час із радісним серцем ми співаємо "Алілуя", виражаючи силу нашої віри у Воскреслого Христа, міцність любові до Спасителя, а також надію на те, що й ми удостоїмося воскресіння.

 

Цю правду, що Христос воскрес, Церква проголошує вже понад дві тисячі років. Ми святкуємо пасхальну перемогу Христа Воскреслого. Любов подолала ненависть. Світло розсіяло темряву. Життя перемогло смерть. Нехай зустріч із Воскреслим Христом зміцнить нашу віру в те, що в Ньому – життя, воскресіння й перехід від труднощів до життя в радості й мирі, незважаючи ні на що.

Від щирого серця бажаю Вам і собі пережити пасхальний досвід учнів, що йдуть до Емауса, аби нам відкрилися очі й ми зуміли розпізнати Воскреслого Господа, який живе серед нас. Такі відкриті очі нам потрібні, щоби дивитися в майбутнє, а особливо в цей час, коли Україна переживає період скрути й навернення. Відкриті очі нам потрібні, аби побачити перемогу Воскреслого Христа, який виявився сильнішим від людської ненависті, зруйнувавши мури ворожості й насилля, а також оголивши безпомічність неправди. Такі відкриті очі нам потрібні особливо сьогодні у щоби побачити надію на те, що, з'єднані з Христом Воскреслим і Милосердим, ми переможемо зло, яке нас тривожить, подолаємо всілякі загрози, а в наших серцях запанують справжні мир, добро, любов і милосердя.

 

Від імені Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Україні

 

О. Павло Вишковський ОМІ

Настоятель Делегатури

 

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino