Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Вчинок милосердя для душі: наставляти грішників E-mail
Четвер, 03 березня 2016 12:32

2016-02-10-navuchac-01Трапляється, що людина робить неправильні вибори, ми це бачимо і ніяк не реагуємо. Може бути, він робить це не зовсім свідомо. Якщо маленька дитина, граючись, бере ніж, то, без сумніву, батьки зобов'язані миттєво реагувати.

 

Дорослішаючи, люди не перестають робити помилок. Відповідальність за інших не обмежується тільки відповідальністю за близьку рідню. Якщо людина росте, росте список його ближніх. Спочатку це мама і тато, а потім брат, сестра, сусіди, лікар, однокласники, продавець, знайомі... Допомагаючи іншим уникати повторення помилок, ми оздоровлюємо своє оточення.

У першу чергу потрібно відводити від гріха тих грішників, які належать до Церкви. Їм зазвичай більш близькі поняття «гріха» і «провини» у сфері порушення не тільки якихось релігійних норм, а й природного завдання людини уникати самознищення.

Словосполучення «наставляти грішників» може викликати в нас образ арбітра моральності, який загрожує іншим пальцем і голосно говорить: «за це в пеклі згориш». Це було б схоже до засудження іншого – приховане піднесення себе над тим, хто проявив слабкість.

Було б важливо, розмовляючи, ніколи не забувати, що, як каже Писання, що «всі згрішили», що ми запрошені «носити тягарі один одного» і що «у всьому [нехай буде] любов». Наш досвід подолання власного гріха підказує ті форми, які прийме наша допомога іншим: показати красу добра, спонукати не зациклюватися на минулому і нагадати, що Бог милостивий.

Отець Кирило Бардонов

За матеріалами: КМЦ, джерело - catholic.by

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino