Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Папа Франциск: розуміти владу як служіння E-mail
Середа, 24 лютого 2016 12:42

Captura-de-pantalla-2016-02-10-a-las-10.59.28-740x459-740x459Папа Франциск під час загальної аудієнції у середу, 24 лютого, говорив про євангельське розуміння влади і царювання. Прикладом служить життя Ісуса Христа.

 

На черговій загальній аудієнції Папа продовжував роздуми на тему милосердя у Святому Письмі. У його різних уривках йдеться про повелителів, королів,людей, що стоять "високо", а також про їх зарозумілість і зловживання владою. Багатство і влада-це те, що може бути добрим і корисним для загального блага, за умови, що вони будуть віддані на служіння бідним і всім людям, згідно вимог справедливості та милосердя. Але коли, як це дуже часто буває, вони трактуються як привілей, з егоїзмом і зарозумілістю перетворюються в інструмент корупції та смерті. Втрачається значення служби, а влада стає пануванням і пригніченням.

Ісус, пам’ятаючи про це, каже нам: „Ви знаєте, що князі народів, пригнічують їх, а великі дають їм відчути свою владу. Не так буде у вас. Але той, хто між вами хоче бути великим, нехай буде вам слугою. А хто хоче бути першим між вами, нехай буде вашим рабом" (Мт 20,25-27).

Ісус Христос є справжній цар, але Його сила зовсім інша. Його престолом є хрест. Він не є царем, який вбиває, але, навпаки, дає життя. Його вихід до всіх, а особливо найслабших, перемагає самотність і призначення смерті, до якої веде гріх. Через свою близькість і ніжну опіку веде грішників у простір благодаті та прощення.

За матеріалами: КМЦ

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino