Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Вітання від архієпископа Мокшицького для Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної з нагоди ювілею E-mail
Субота, 30 січня 2016 12:33

Mokshyts

Всечесний Отче Делегате!

Через Вас прагну передати вітання всьому Згромадженню Місіонерів Облатів Непорочної Марії з нагоди чудового Ювілею 200-річчя існування Вашої Чернечої родини.

Невипадково 200 років тому у свято Навернення святого Павла Ваш Засновник святий Євген де Мазенод разом з кількома священиками заснував апостольську діяльність нової чернечої спільноти. Здається, що Апостол Павло був для Вашого засновника дуже близький по духу. Так можна думати на підставі схожості їхнього життя, згадуючи, наприклад, час навернення, який відкрив їх на Бога та Євангеліє. Вибираючи спосіб життя, святий Євген де Мазенод охарактеризував його так: «Євангелізувати вбогих послав мене Господь». Такими були потреба часу та вимоги тодішньої Церкви і світу.

 


 

Минуло 200 років, а ми і сьогодні бачимо актуальність даних слів і необхідність  Вашого служіння у Вселенській Церкві. Покликання Місіонерів Облатів Непорочної Марії проголошувати Євангелія убогим, як духовно, так і матеріально, є необхідним для України. Вже протягом 27 років священики Вашого Згромадження є знаком віри для мешканців нашої держави.

Даром Божого Провидіння Ваш Ювілей припадає у Надзвичайному Ювілейному Році Божого Милосердя, підкреслюючи тим самим, що любов Господа до людей є неймовірно великою та що Всевишній прагне і очікує нашої взаємності. Тож нехай Ваше душпастирське служіння веде вірних шляхом Євангелії, подає руку допомоги вбогим і залишає після себе сліди любові, завдяки яким зміцнюватиметься віра і надія Божого народу.

Дякуючи за служіння у Львівській Митрополії, за жертовність і за свідчення святості життя, доручаю Вас опіці Непорочної Діви Марії, а Всемогутнього Бога прошу, щоб обдаровував Вас щедрим благословенням і миром.

+Мечислав Мокшицький

Львівський Римсько-Католицький Митрополит

Голова Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України

Львів, 28 січня 2016 року

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino