Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Різдвяна зустріч католицького духовенства Криму в Сімферополі E-mail
Вівторок, 29 грудня 2015 09:08

IMG_091628 грудня 2015 в м. Сімферополі відбулась різдвяна зустріч кримського духовенства зі своїм пастирем єпископом Яцеком Пилем. Приїхали священики, монахи і монахині з усіх парафій півострова. Привітати зі Святом завітав також пастор Олексій з Лютеранської церкви. Зустріч розпочалась зі спільної Євхаристії в парафіяльному храмі Успіння Пресвятої Діви Марії.

У своїй проповіді під час Меси Владика вказав усім зібраним на особливий зв'язок Господнього Різдва з милосердям Бога, яке цього ювілейного року знаходиться в центрі роздумів та життя Церкви. «Одне із визначень милосердя - говорив єпископ Яцек,- це зустріч Божої любові з людським стражданням та слабкістю. Це саме в Різдвяну ніч земне з’єднується з небесним, небо зустрічається з землею, Бог стає людиною»

Владика  нагадав також про два аспекти Божого милосердя. «Перший- це любов, що прощає і очищає, яка звільнює нас від рабства гріха». А другий аспект це «сила, що з’єднує нас з любов’ю Бога». В своїй проповіді єпископ Яцек також заохочував зібране духовенство до буття милосердними до тих, яким вони служать, щоб парафіяни могли почуватися у храмах, як у себе вдома, як одна сім’я.

Після завершення Євхаристії усі зібрані вирушили до дому єпископа, де відбулось ділення облаткою та обід. Крім цього, обговорювались різні актуальні справи та плани на майбутнє. Єпископ Яцек передав усім зібраним різдвяні вітання від Владики Броніслава з Одеси.

IMG_0904

IMG_0911

IMG_0916

IMG_0926

IMG_0928

IMG_0935

Фото: Олексій Шепелєв

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino