Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
У Тиврові відбулась зустріч облатів E-mail
П'ятниця, 13 листопада 2015 21:51

12В днях 10-12 листопада в Санктуарії Божої Матері Тиврівської на Поділлі відбулася зустріч економів, молодих облатів і місіонерів облатів відповідальних за працю з молоддю.

 


 

На зустрічі був присутній також провінціал польської Провінції Місіонерів Облатів Непорочної Марії о. Антоній Бохм ОМІ, який візитував Делегатуру Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Україні та Росії з приводу закінчення каденції її теперішнього настоятеля о. Павла Вишковського ОМІ.

Отець Антоній також виголосив конференцію на тему обіту вбогості, а у проповіді зазначив, що він є повний подиву для праці Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Україні та заохочував, особливо молодих облатів, до більшої турботи і відповідальності за покликання.

1

2

3

4

9

10

Друга частина зустрічі була присвячена темі виїзду на Всесвітній день молоді у Польщі в липні 2016 року. Місіонери Облати Марії Непорочної збирають групу молоді, яка візьме участь як у самому дні молоді у Кракові,так і у зустрічі у Вроцлаві, що відбудеться 21 -26 липня 2016 року.

Охочі взяти участь у поїздці на Всесвітній день молоді мають зареєструватисьу о. Аркадія Охляка за тел. 0984830281 або емейлом  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Для молоді, яка не спроможна взяти безпосередню участь у зустрічі в Кракові Місіонери Облати Марії Непорочної організовують Фестиваль «Подих Життя» у Тиврові, що відбудеться в цей самий час (26 -31 липня). Запланована онлайн трансляція подій з Кракова. Щиро всіх запрошуємо!

За матеріалами: Католицький медіа центр

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino