Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Зустріч молоді на тему милосердя завершилась в Тиврові E-mail
Середа, 28 жовтня 2015 10:43

Tywr4У Тиврові закінчилися дні зосередження для молоді, що відбувались 23-25 жовтня 2015 року. Їх метою була, між іншим, підготовка до СДМ 2016 у Кракові.

 


 

Приїхала молодь з різних міст України: Києва, Гнівані, Вінниці, Обухова та з містечка Сутиски, Рахни Лісові. В ці дні ми досвідчували різних свідчень, кожен мав змогу відчути присутність Христа між нами.

Гасло цієї зустрічі: «Гасед, рагамім, елеось – Милосердний як Отець». Це був час духовного піднесення , заклик у відновленні милосердя для кожного з нас.

Найбільше доторкнули слова конференції отця Христофора на тему «сповідь». Кожен міг «зупинитися» і подумати, що можна змінити у власному житті. Та головне ми змогли ближче пізнати один одного, познайомитися з новими людьми та відновити внутрішнього «духа». Не важливо, приїхав ти перший раз чи вже у п’яте, кожного разу ти дізнаєшся щось нове, відкриваєш щось приховане раніше, але таке рідне. Дякуємо за таку можливість приїздити до такого місця, де радо приймуть та завжди підкажуть правильне рішення.

Tywr1

Tywr2

Tywr3

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino