Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
День зосередження для священиків і сестер у Криму E-mail
Субота, 12 вересня 2015 16:15

У зустрічі брали участь ординарій Одесько-Сімферопольської дієцезії єпископ Броніслав Бернацький, який був головний целебрансом під час Святої Меси, а також єпископ Яцек Пиль ОМІ, відповідальний за Душпастирський Округ в Криму.
Єпископ Бернацький у проповіді до зібраних дуже теплими словами підкреслював значення нашої присутності серед парафіян та мешканців Криму. Маємо бути світлом і сіллю, яка дає смак і силу у цей неспокійний час. Проповідник також вказав на сенс життя і жертви наших попередників, які раніше жили на кримській землі і віддали своє життя для Христа. До таких світлих постатей належить Слуга Божий Олександр Фрізон (1873-1937), який 20 червня 1937 року був розстріляний у Бутирській в’язниці (Москва), та інші священики. Це для нас, які працюють тут, заклик до ще більшої душпастирської опіки та намагання допомогти кожній людині, яка до нас звертається.

20150910 105720

20150910 115030

Черговим пунктом зустрічі був час на спільні чай та каву – це була нагода до неформальних розмов. Після цього ми перейшли до каплиці, де священики представили душпастирську ситуацію в своїй парафії, також була нагода познайомитись із новими священиками, які нещодавно прибули до Криму: о. Ігор Попович у Сімферополі, а також о. Даниїл Мислєнцев, настоятель у Джанкої. Сестри монахині також представили свою душпастирську діяльність: сестри з Конгрегації Євхаристійного Ісуса, які служать у парафії в Євпаторії, і сестри гоноратки з Севастополя. Становище греко-католицьких спільнот в Криму представив о. Богдан Костецький з Євпаторії. Після цього була спільна Молитва протягом дня.

20150910 113221

Після молитви всіх учасників зустрічі єпископ Яцек запросив до себе на обід, де також повідомив про поточні справи, що пов’язані з душпастирським служінням у наших парафіях.

На завершення єпископи Броніслав Бернацький і Яцек Пиль уділили зібраним благословення і закликали присутніх, аби продовжували молитись і поглиблювали братерські узи у священицькій спільноті.

 о.Маріуш Возьняк ОР, Ялта

За матеріалами: КМЦ

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino