Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Фестиваль завершився. Зерно засіяно E-mail
Вівторок, 28 липня 2015 17:45

DSC_4907У неділю, 26 липня, у Тиврові завершився фестиваль "Подих Життя". Це був час інтенсивного сіяння зерна. Зерна, яке має принести добрий плід...

Центром цього дня стала Євхаристія. Це був теж вираз вдячності Богу за прожитий час, за отримані благодаті. Без сумніву тема "Моя маленька незалежність" надихнула багатьох на роздуми. Під час проповіді о. Петро Врублевський ОМІ підсумував увесь тиждень, який молодь пережила на фестивалі.

 


 

Отець підкреслив, що після фестивалю ми всі повернемось до буденності. І якщо щось у житті зміниться, значить час не змарновано. Задля наочності міністрант розрубав сокирою дерев‘яну клітку, яка протягом усіх днів фестивалю знаходилась на видному місці. Отець Петро закликав учасників звільнятись від своїх "кліток" - і зберегти це відчуття й надалі - постійно прагнути такої своєї незалежності.

Після Євхаристії був обід. Прощання. Багато молоді ще залишилось, і досить швидко, спільними зусиллями вдалося прибрати територію. На території монастиря від фестивалю не залишилося і сліду. Слід лишився в серцях. І хай цей слід дає натхнення до святості. Та допоможе дочекатися наступного "Подиху Життя".

За матеріалами: Католицький Медіа-Центр

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino