Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
У свободі ми обираємо те, що Боже E-mail
Четвер, 23 липня 2015 17:36

DSC_4442Молодіжний фестиваль "Подих Життя" добіг до середини. Третій день приніс особливі подарунки - приміційне благословення отця Богдана Савицького ОМІ.

Четвер був багатий на гостей. Конференцію для учасників фестивалю підготував отець Патрик Оліх OFM. Отець роздумував разом із молоддю над темою вибору. На цю тему дуже добре написано у перших розділах Книги Буття. Говорячи про створення людини отець підкреслив, що Господь тішиться своїм створінням і прагне діалогу з ним.

 

Розкриваючи поняття свободи отець Патрик наголосив, що "свобода - це вибір того, що Боже".

Отець Патрик також розкрив поняття обмежень, або так званих рамок, в які нас ставить Бог. Через них проявляється Божа турбота про людину. Адже Він краще знає, що для нас добре, а що - погано. У свою чергу обмеження, які ми маємо підкреслюють і нагадують нам правду про те, що ми не боги.

Часто у наше життя прокрадається гріх. Бачимо його дію. Однак наскільки гріх би не був великий, наскільки би не запанував над нами, над ним завжди можна тримати контроль. І це відбувається завдяки Богу.

DSC 3966Попередню ніч, а також цілий день сьогодні, і далі - до кінця фестивалю у монастирській каплиці відбувається виставлення Пресвятих Дарів. Це прекрасна нагода в тиші побути наодинці з Ісусом.

Сьогоднішня Свята Меса була виняткова - приміційна. Нещодавно отець Богдан Савицький ОМІ був рукоположений у священики. І сьогодні, як неопресвітер він уділив присутнім спеціальне благословення.

Проповідь під час Євхаристії виголосив отець Аркадій Охляк ОМІ. Він підкреслив, що прикладом доброго священика є сам Ісус Христос. І від Нього маємо вчитися справжньої любові, яка має чотири аспекти. Цією любов`ю має жити кожен священик. Кохати - це бути поряд з коханою людиною. Христос залишився назавжди з нами у Євхаристії. Кохати - це бажати з`єднатися з коханою особою. У таїнстві Причастя Господь єднається з нашою душею. Кохати - це значить стати даром для інших. Ісус Христос віддався нам повністю. Кохати - значить служити. Служити кожній людині, не залежно від того, чи подобається вона мені, чи ні.

DSC 4168

На цьому несподіванки та відвідини гістьми не закінчились. Із Житомира з концертом на фестиваль приїхав гурт "Ріджойс". Разом з тим, на фестивалі відбулось зародження нового гурту "Сестра Таня і Ко". Він фактично народився за два дні. Тож музики на цей вечір вистачило усім.

За матеріалами: Католицький Медіа-Центр

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino