Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Фестиваль молоді набирає обертів E-mail
Четвер, 23 липня 2015 17:32

DSC 3717Другого дня розпочались довгоочікувані майстер-класи, молодь слухала конференцію про шлях від залежності до повноцінного життя, а також мала час на особисту зустріч з Ісусом під час адорації.


Ранок на фестивалі молодь починає з молитви. Співаючи Годинки на честь Непорочного зачаття Пречистої Діви Марії віддаються під покров Богородиці. Короткий коментар до Євангелія допомагає зустрітись з Божим Словом, яке Церква готує для своїх дітей на щодень.

Щодня на фестиваль приїздять гості, які проводять конференції. Цього разу, другого дня до молоді приїхав чоловік на ім`я Пранас Лазутка з реабілітаційного центру у Старокостянтинові. Це було свідчення про те, як людина відкидає гріх, аби йти дорогою Христа. Відкидаючи егоїстичне задоволення, особа віддається Богу, Який веде нелегкою дорогою. Часто ми можемо відкидати Бога, нашу істинну потіху, але варто пам`ятати, що Він нас ніколи не відкидає. Будучи в залежності від алкоголю та наркотиків, людина втрачає розум і довіру до Бога. Проте для щастя потрібно не багато – просто прийти до Нього, довіритись Йому і йти за руку з Ним.

DSC 3648

Після цього було ділення в групах. Молодь обговорювала почуте і шукала відповіді на поставлені запитання.

DSC 3658Особливістю фестивалю є те, що тут можна брати участь у майстер-класах. Цього року це: танці, гра на барабанах, карате, вітражне малювання. Невід`ємною частиною є волейбол та футбол, для тих, хто має дуже багато енергії та не бажає розлучатися з улюбленим спортом навіть під час фестивалю.

DSC 3736Надвечір була Євхаристія. Проповідь виголосив отець Олександр Зелінський ОМІ. Він пригадав учасникам про святу Марію Магдалину, постать якої вписується в тему фестиваля. Марія була зневолена, як каже Євангеліє, сімома злими духами, і напевно дуже нещаслива. Однак в певний момент зустріла на дорозі свого життя Ісуса, зустріла Його безкорисливу любов і забажала бути зціленою від рабства. І Господь зцілив її, визволив її серце. Господь на нас дивиться з любов`ю і хоче чинити серце вільним, щоб воно було здатне любити як Марія Магдалина.

DSC 3840

Вечір видався напрочуд спокійним. Хоча це здавалося лише ззовні. Насправді у серцях молодих людей напевно не вщухала буря. Майже протягом години була адорація. Це була прекрасна нагода порозмовляти з улюбленим Приятелем.

DSC 3877Можливо, когось бентежило питання життєвого покликання, а хтось може боровся зі своєю залежністю та хотів віддати її Господу. Напевно деякі серця були скрушені, як серце Марії Магдалини. І виступили навіть сльози каяття. Слова святої Фаустини, які супроводжували адорацію допомагали ще більше заглибитись у безмір Божого Милосердя.

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino