Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
"ПОДИХ ЖИТТЯ". Початок E-mail
Вівторок, 21 липня 2015 17:29

DSC_3300Розпочався фестиваль "Подих Життя". Вже є понад 100 учасників. І це ще не кінець.

Вже з самого ранку молодь почала прибувати до Тиврова. Хоча це не були перші учасники. На тиждень раніше приїхала група з 10 чоловік, яка допомагала у підготовці всього необхідного для фестивалю. Поступово все більше і більше помічників приїздило до Тиврова. Серед них і 4 особи з Польщі, які належать до місійного волонтаріату. Ті, хто належить до місійного волонтаріату проходять спеціальну формацію ( так би мовити - навчання)і щороку приїздять в Україну, в тому числі до Тиврова, аби допомогти у підготовці та проведенні фестивалю.

 


 

Роботи не бракує нікому. Приємно вражає те почуття відповідальності з яким молодь підходить до виконання поставлених завдань.

20150721 151254

 

Початком фестивалю стала Свята Меса. Очолив її отець Павло Вишковський ОМІ настоятель Делегатури Місіонерів Облатів Марії Непорочної. На початку своєї проповіді отець Павло зазначив: «8 грудня 2013 року в Києві скинуто пам`ятник Леніну, відбувся так званий ленінопад. В Україні скинули 1500 пам`ятників Леніну. Так само і з пам`ятником в Тиврові. Де був пам`ятник вождю, тепер є пусте місце... Не достатньо лише скинути пам`ятники, треба цих ідолів скинути у своїй душі. Натомість взяти у своє серце Бога. Це є перший крок до незалежності».

Сьогоднішнє Євангеліє говорить про блудного сина. Коли блудний син відійшов від Бога, то втратив все, що мав. Погані звички почали ним володіти. Погані звички – це хвороба душі.

Візьмемо пачку цигарок. На кожній з них написано, що куріння вбиває. Але людина на це не зважає. Поступово її мозок притуплюється. Фізична залежність веде до духовної залежності. За кожним гріхом, особливо важким, ховається диявол. Подивімося, що сталося з блудним сином. Він втратив все, що мав. Про те саме свідчить й історія Адама та Єви. Вони проміняли погані звички на, так би мовити, лопухи, якими хотіли прикритися.

Цілковита незалежність, в тому числі, починається від незалежності серця. «А в свою чергу незалежність нашого серця пов`язана зі скиненням ідола, який є в нашому житті», - сказав на завершення отець Павло.

Родзинкою вечора стала славнозвісна Канторка. Зустріч, яка є своєрідним міксом обговорень, спілкування, музики та динамічної молодіжної енергетики.

За матеріалами: Католицький Медіа-Центр

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino