Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Українська земля благословенна – маємо ще одного священика! E-mail
Понеділок, 15 червня 2015 07:54

08У Кривому Розі диякон Богдан Савіцький ОМІ отримав священицькі свячення з рук єпископа Яцека Пиля ОМІ. Для усієї облатської родини та місцевої парафії це – важлива історична подія.

Свячення відбулись в суботу 13 червня — день, коли Церква згадує Непорочне Серце Марії. Урочистість зібрала Місіонерів Облатів Марії Непорочної з різних куточків України, а саме: з Києва, Обухова, Чернігова, Славутича, Полтави, Тиврова, Гнівані. А з Криму облати приїхали разом із парафіянами, бо там дк. Богдан проходив свою пасторальну практику.


Отець Богдан родом із Кривого Рогу і належить до місцевої парафії Успіння Пресвятої Діви Марії. Шляхи Божого Провидіння – цікаві і недослідимі. У парафії працюють отці салетини, а тут – покликання до облатської родини. Все через те, що розпочинали працю в парафії (у 1998 році) Місіонери Облати Марії Непорочної, а вже у 2012 році ситуація змінилась. Після завершення будівництва храму облати вирішили йти далі та відкривати нові місійні парафії. «Духовну естафету» передали священикам зі Згромадження Пресвятої Діви Марії з Ля Салет.

Таїнство Священства уділив диякону Богдану єпископ-помічник Одесько-Сімферопольської дієцезії Яцек Пиль ОМІ. Для самого єпископа це була також важлива подія, адже він вперше звершив обряд рукоположення, крім того, він теж брав участь у будівництві цього храму.

На початку Святої Меси о. Павло Вишковський ОМІ привітав від імені Делегатури Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Україні усіх гостей і зазначив, що сьогоднішня подія є надзвичайно виняткова та історична.

«Незважаючи на війну, яка триває не так далеко звідси та на важкі часи для нашої Батьківщини, Бог говорить сьогодні кожному з нас: Не бійся! Не бійся, бо сьогодні дарую тобі, твоїй землі нового священика, який буде визволяти з ярма неволі гріха численні душі. Отож, наша парафія, наша земля — благословенні і Бог не залишає нас, чого виразом є чергові священицькі свячення», — сказав, радіючи, о. Павло. Останні священицькі свячення були рівно 5 років тому, 13 червня. Тоді у Чернігові був рукоположений о. Сергій Захарченко ОМІ.

01

03

Єпископ Яцек Пиль ОМІ у своїй проповіді пригадав про значення таїнства Священства. «Ти ж, дорогий сину, отримавши свячення в ім’я Христа Вчителя, здійснюватимеш вчительську місію, доручену тобі. Проповідуй всім Слово Боже, котре сам з радістю прийняв. Розмірковуй над законом Божим; з вірою приймай те, що прочитаєш; навчай того, у що віруєш; і сам виконуй те, чого інших навчаєш. Нехай твоє навчання буде на поживу для люду Божого, нехай святість твого життя стане джерелом радості для послідовників Ісуса Христа». На завершення єпископ пригадав, що вчора ми святкували Урочистість Пресвятого Серця Ісуса, а сьогодні – спомин Непорочного Серця Марії: «Тож, дорогий отче Богдане, май Ісусове Серце, будь священиком на взірець Серця Ісуса».

02

04

05

06

07

09

Можливо, саме це є мрією і метою життя неопресвітера отця Богдана Савіцького ОМІ, який для своєї приміційної іконки обрав слова Ісуса з 15 розділу Євангелія від св. Йоана: «Хто перебуває в Мені, а Я в ньому, — той плід приносить щедро…» (Йо 15, 56).

10

У неділю, 14 червня, отець Богдан звершить приміційну Святу Месу, уділить приміційне благословіння. І врешті, отримає своє перше призначення до служіння від Генерального Настоятеля і від Настоятеля Делегатури, а приміційну проповідь скаже колишній настоятель парафії у Кривому Розі о. Вальдемар Мейка ОМІ.

Дякуємо отцям салетинам, які працюють в парафії і прекрасно організували цю урочистість та бажали, щоби свячення відбулись саме тут, у Кривому Розі, у найдовшому місті Європи (124 км).

А отцю Богдану бажаємо вірності Святому Духу і витривалості на дорозі священицького служіння. Хай опіка люблячого Серця Непорочної супроводжує його на всіх життєвих шляхах.

Місіонери Облати Марії Непорочної

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino