Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Рукоположення дк Павла Патріка ОМІ E-mail
Четвер, 11 червня 2015 06:56

preswiterat08062015У понеділок, 8 червня, у парафії св. Максиміліана Кольбе у місті Місісаґа (провінція Онтаріо, Канада) відбулась важлива й урочиста подія. Диякон Павло Патрік ОМІ отримав свячення пресвітерату.

Будучи дияконом, нині вже отець Павло, свій Пасторальний Рік (2014-2015) провів в Україні, і це теж завдяки тому, що має українське коріння і хотів перебувати на рідній землі. У цей час він виконував визначені йому обов’язки у київській парафії св. Миколая та Католицькому Медіа-Центрі, а також служив безпритульним і нужденним у різних районах Києва.

 

Священицьких свячень диякону Павлу уділив єпископ Дуглас Кросбі ОМІ з дієцезії Гамільтон. Також на урочисту Євхаристію прибув о. Андрій Рак ОМІ, настоятель парафії св. Миколая у Києві, як представник Делегатури Місіонерів Облатів в Україні, аби розділити радість святкування такої урочистої події.

 

Отець Павло Патрік ОМІ народився 17 травня 1986 року у містечку Етобіко біля Торонто (провінція Онтаріо) у родині Павла і Анджели Патрік. Він має двох старших сестер і двох молодших братів. Після Першого Причастя Павло служив як міністрант та ніколи не сподівався, що буде священиком. Але добрий приклад священицького служіння Павло бачив у парафії. Тут працював отець Станіслав Коваль ОМІ, який товаришував хлопцю у визначенні життєвого покликання.

У 2007 році Павло розпочав приготування до чернечого життя у преновіціаті у місті Баффало (штат Нью-Йорк). У 2008 році – вступив до новіціату, і за два роки склав перші обіти. Потім навчався в Облатській Теологічній Школі у Сан-Антоніо (США) та у Римі. У травні 2014 року - склав вічні обіти і отримав хрест, який належав вже покійному на той час о. Станіславу Ковалю ОМІ.

«Я дивлюсь на свій шлях до священицького сану із почуттям великої вдячності Богу за всіх тих людей, за всі ті обставини, завдяки яким я зміг зустрітися з Ним, особливо за чернечу родину Облатів Місіонерів Непорочної Марії. Час мого перебування в Україні був для мене благословенням від Бога. Це була нагода служити в тій країні, де є моє коріння. Це був прекрасний час для мене. Було важко повертатись до Канади після того доброго досвіду, який я набув в Україні. Це було важко і з огляду на те, що моя Україна зараз переживає багато труднощів і загроз існуванню християнської культури. У моєму серці  я завжди поряд з усім українським народом і, якщо Бог дасть, ми побачимося знову», - зазначив отець Павло.

Облати з Делегатури на Україні вітають о. Павла з нагоди рукоположення і бажають зростання в святості!

За матеріалами: Католицький Медіа-Центр

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino