Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
В Обухові пройшли реколекції для хлопців E-mail
Вівторок, 02 червня 2015 12:43

P1010060Від 29 до 31 травня 2015 року в місті Обухів, Київської області, в головному монастирі Місіонерів Облатів Непорочної Марії проходили реколекції для хлопців. Метою цих реколекцій була допомога в розпізнанні свого покликання. Темою була цитата засновника Згромадження, св. Євгена де Мазенода: «Чи зможу я забути ті гіркі сльози, які потекли з моїх очей у ту Велику П’ятницю перед обличчям хреста?».

 


Дні реколекцій були сповнені спільною молитвою разом з усіма хлопцями, що приїхали сюди, а також з облатами, які в даний час знаходились в монастирі. В тиші монастиря, далеко від повсякденних турбот і справ ми мали змогу глибше пережити це спілкування з Богом та почути Його голос в наших серцях. Також ми багато спілкувалися один з одним, ділилися своїм досвідом віри, та роздумами над подіями, що відбувалися під час реколекцій.

В перший день хлопці з’їжджалися з різних куточків України до монастиря, і вже ввечері, після спільних молитов ми разом дивилися фільм на християнську тему про реальність раю. Другого дня в суботу після сніданку, ми приймали активну участь у спільній праці, допомагаючи в прибиранні монастиря. В цей день також проходили дві конференції, які провадили о. Бернард ОМІ з Чернігова, та о. Пьотр Врублєвскі ОМІ з Обухова. Головною темою цих конференцій була особа Євгена де Мазенода, його життєвий шлях, історія його покликання, рішучість і безкомпромісність у прийнятих рішеннях.

Ввечері після Служби ми разом поїхали на природу. Співали багато пісень під гітару, на якій віртуозно грав о. Пьотр, готували сардельки на вогнищі та насолоджувались мальовничими крайовидами Обухівщини. Все це сприяло відчуттю нашої спільнотної єдності.

В неділю 31 травня ми приєдналися до святкування парафіяльного свята в м. Обухів, парафії св. Трійці. Після урочистої Святої Месси всі хлопці разом з парафіянами святкували цей визначний день в житті обухівської парафії. Після обіду настав час прощатися, і всі хлопці роз’їхалися по своїм містам. Цей час для мене, як і для всіх учасників цих реколекцій був часом підсилення віри, відпочинку від повсякденності і глибокими роздумами над духовними справами, і найголовніше – часом розпізнавання дороги, яку обрав для мене Господь.

Учасник реколекцій

P1010064

P1010087

P1010065

P1010118

P1010102


 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino